Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prostitució? Párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostitució? Párkeresés éretten? Hol az igazság?

Figyelt kérdés

Érett férfiak, nők válaszoljanak. Köszönöm.

Életem nyarán sem tudom valahol elfogadni, a nők anyagiasságát. A szülés stb jogos, nincs gond. A párválasztás a kérdés.

Igen a férfi fizet a randin, utána is, a házassági szerződés kérdése azonnal zár egy kapcsolatot.

Szóval értem, elfogadom, oké.

Valahol mégsem. Elvekben. Mert mitől más ez, mint fizetős lányokhoz járni? Gyakorlatilag ugyan az.

Hogy fogadod ezt el?

Lehet üzletnek tekinteni?

De akkor minek?



2022. márc. 22. 21:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
#7 Manapság szerinted a barátnők mekkora része teszi meg ezeket a dolgokat? Főzetnek/rendelnek, kiosztják a férfinak a mosást. Ja és többségében még azelőtt vége a kapcsolatnak hogy gyerek kérdés komolyabban szóba kerülne a párjukkal. Persze mindez a kapcsolatok egy részére jellemző, de elég jelentős arányban. Tisztelet a kivételnek.
2022. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

7 köszi, sok kapcsolatomban én főztem, mert a nőnek lövése se volt. Mosni meg a mosógép mos, kösz de ezért nem tartok ki senkit. Megoldom.

Hozzáteszem nem naív életben semmivel induló naív 20 éves vagyok.

2022. márc. 23. 00:19
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a férfi fizet mint a katonatiszt, cserébe vele van a nő. És miben más ez, mint a prostitúció.


Miért dologtalan nőkkel kezdesz? Te fizetsz, csinálod a házimunkát? Ők nem dolgoztak?

2022. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13 nem dologtalanok feltétlenül, de sokan vágynak annak lenni, harminc felett ezt látod.

A probléma inkább ott van, h elfogadod, h így működik, egy kapcsolatban mégis hülyén érzed magad a tudattal, ha nem lenne pénzed a bélával lenne, vagy ha megakadnál anyagilag elhagyna, mert ezt látod jó házasságokban is.

Húsz évesen más a dolog persze, de korral nagyobb anyagi differenciákkal, valszeg jobban bevonzva az élősködők táborát, kevésbé fogadod el, akarsz pár év miatt megosztani mindent stb


Bár lennék csóró.


Lehet álszenteskedni, de a nők 80% baromira anyagi megfontoloás mellett választ, nem szerelemből.

De akkor ez üzlet.

Ezzel ti mit kezdtek?

Képtelen vagyok ilyen tudattal, tapasztalattal komoly kapcsolatra. Pedig lehet kéne egy gyerek, csak nem így

2022. márc. 23. 13:15
 15/25 anonim ***** válasza:
38%

Elmondom mit kezdek: nem szeretek bele nokbe, mert mar bevettem a piros pirulat es tudom, hogy nincs feltetel nelkuli szeretet parkapcsolatban. Ha ilyesmit akarsz, arra ott van anyukad, ha el meg. Ez van.


A masik fele pedig: mivel minden parkapcsolat gyakorlatilag prostitucio implementacio, ezert inkabb maradok a hivatasosoknal, ott tudom h miert mit kapok. Konstans a szolgaltatas minosege, alacsony riziko, 0 erzelem. Mig hazassagban egyre tobbet fizetsz egyre kevesebb szexert, es meg baleknak is vagy nezve. (2 legnagobb tetel a megemelkedett koltseget es a megritkulo szexet illetoen: gyerek es valas)

2022. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a közös gyerekvállalás asszonyka saját hülye kis hobbija lenne, amit apukának kell finanszírozni.

Ti hol éltek amúgy? Meg leginkább, kivel...??

2022. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
#16 Ez igy is van. A legtobb ferfi dugni akar, nem pedig pelenkazni...
2022. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor húzzon rá gumit.
2022. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

15 oké, de egy hivatásos a lelki igényeket nem elégíti ki.

Anyámat illetően már nincs ennek lehetősége.


16 mint leírtam vágynék gyerekre valahol, de nem bármi áron. Erkölcsileg nem igazán tudom így megélni ezt.

Hiába nem tudom, hova lesz minden, amiért hajtottam. Vállalkozás, két ház 3 autó stb

2022. márc. 23. 16:56
 20/25 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezö: nagyon kérlek, NE AKARJ SZAPORODNI, ilyen beteges gondolkodású emberböl már így is túl sok van!
2022. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!