Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégiscsak az inceleknek lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégiscsak az inceleknek lett igazuk? Nem velük van a baj, hanem a magyar nők elvárásai irreálisak, illetve férfitöbblet volt?

Figyelt kérdés

Következő a sztori, valami elképesztő: 31 éves haverom akinek sosem volt még barátnője, sosem szexelt de még nem is csókolózott, 31 éven át a magyar nők bottal sem nyúltak volna hozzá. Pedig van diplomája, dolgozik, nagyon jólelkű ember. Most is menekülteket fogadott be Ukrajnából, egy anyukát a gyerekével, egy ilyen 7 nm-es kis gardrób szobába ahol a cuccait tárolta. De az ukrán nő ennek is nagyon örült. És azóta állítólag egymásba is szerettek, megtörtént az együttlét is, nagyon jól kijönnek a gyerekével, a nő főz, mos, takarít, bevásárolni jár neki, állítólag csillog-villog minden, nagyon szorgos nő.

Többet között ez is hiányzik a mai magyar nőkből már. Az ukrán nőkben még benne van, hogy a nő az dolgozik egy férfira, neki is vannak kötelességei egy kapcsolatban stb. A mai magyar nők többsége meg szó szerint már csak a punciját viszi egy kapcsolatba mert az is elég. A férfi dolga megteremteni minden anyagiakat, a mai nők már főzni, takarítani sem tudnak stb. De mégis mindenért a férfiak a hibások, legalábbis a legtöbb magyar nő szerint. És aki nem talált barátnőt 30 éven át, azt már egész biztosan selejtes pasinak bélyegzik, holott itt egy nagyon durva cáfolat erre.

Az ukrán menekültek között 48% nő, 40% gyerek és csak 12% férfi. Tehát 4x annyi nő jön összességében, egy 45 milliós országból. Arról nem is beszélve, hogy az ukrán férfiak rendkívül fanatikusan gyűlölik az oroszokat, inkább hagyják itt árván a családjukat, minthogy megadják magukat Putyinnak. A mostani helyzetben is Mariupol-nál pl. emberi pajzsként használják magukat az ukrán katonák, amikor egyértelműen elesett az a város. De az utolsó csepp vérükig küzdeni fognak az oroszok ellen, annyira fanatikus a gyűlöletük.

Szóval jó pár millió férfi meg fog halni mire ez a balhé véget ér, akár még évekig is tarthat a vérontás. Szóval igen nagy számú ukrán nő fog érkezni hazánkba. Ez megoldhatja majd itthon a társkeresési krízist, azaz a túlzott női elvárásokat, mert egyre több férfi fog rájönni, hogy ukrán nővel kezdeni sokkal jobban megéri?

Haverom remek példa, 31 éves koráig csak azért nem jutott nőhöz mert nem egy Adonisz (viszont nem is ronda), de a magyar nőknek kevés volt, de ukrán nő egyből beleszeretett.



2022. márc. 21. 17:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
Ne olvassatok el, felesleges
2022. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%

🥱

Ha én félig magyar félig ukrán vagyok akkor hova számítok?

2022. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nincs igazuk, ez a sztori feltehetően kamu, de ha nem, valószínűbb, hogy szerencsétlen nő inkább játsza a cselédet, csak hogy legyen hol lennie a gyerekével. Más kapcsolatnál is ahol a nő nem dolgozik, ő viszi a háztartást és foglalkozik a gyerekkel. De sokkal gyakoribb (a gyest leszámítva persze), hogy a nő dolgozik és nem csak eltartják, szóval nem tudom miről beszélsz, inkább hagyjuk is.

Még ha a sztori minden szava igaz is, valóban egymásbaszerettek és innentől életük végéig a nő tökéletes háziasszony is lesz, akkor se lehet egyetlen példa alapján a teljes lakosságra vonatkoztatva következtetéseket levonni.

De tudod mit, örüljetek csak, hogy ezzel megoldódott az incel probléma, biztos csak a magyar nők szörnyűek és mindenkinek "jut" majd ukrán nő. De ha nem, azért ki lesz a hibás? Gondolom nem ti, mert olyan nem létezhet.

2022. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
🥱🥱🥱
2022. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%
Nah, megyek a Meki enni valamit.
2022. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%

Onnan tudom, hogy troll vagy, hogy én is szoktam hasonlókat kiírni (nőként), hogy aztán sírva röhögjek a kreatív oltogatáson + a pár igazi retard incelen, akiket odavonz a kérdés.

Te nem jól csinálod, túl nyilvánvaló, benne van az összes tankönyvi klisé. Bűzlik az izzadságtól.

2022. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a magyar nők elvárásai irreálisak.Ilyen történetet én is tudok írni.Egy hajléktalan, menekült magyar nőt befogad egy nyugati úr, a nő pedig szex és házi rabszolga lesz a lakhatásért cserébe.Ja nem nem, a nyugati incel úr szerint a magyar nők ennyivel is beérik, csillog villog minden, szex is van.Bezzeg a helyi nők, azok...phü! Nem szopnak azért, hogy kapjanak egy priccset és szolgálhassanak(munka mellett).Hát micsoda dolog ez???!
2022. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

A történet 100%-ban fedi a valóságot.

És ez több dolognak is ellentmond. Egyrészt ha valaki 31 évesen szűz incel, mindenki azt mondta volna itt, hogy az a férfi hibája mert selejtes, valami defektje van. Hoppá, mégsincs defektje ennek a férfinak akiről a kérdés szól, hiszen nagyon jól kijönnek az újdonsült párjával.

Valamint a férfitöbblet kérdését is szinte mindenki elbagatellizálta. Viszont amint végre nem csak férfiak, hanem nők is jönnek az országba, kiderül, hogy mégiscsak égető probléma (volt) a férfitöbblet, hiszen egyből olyan krónikus egyedülálló férfiaknak is jutott nő, akik valószínűleg szüzen haltak volna meg.

2022. márc. 21. 17:55
 9/40 anonim ***** válasza:
98%

"A történet 100%-ban fedi a valóságot."


Igen, én is ezt szoktam írni. :)


Ismét a 6-os voltam.

2022. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
98%

“Hoppá, mégsincs defektje ennek a férfinak”


Szóval egy háborúhoz képest jó opció a pali, ez lenne az titeket igazoló érv.

Innen nem látszik, de lassan tapsolok.

2022. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!