Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves vagyok,még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok,még nem volt nőm,nem tudok rájönni miért nem,?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Most komolyan: Menj el egy prostituálthoz, de ne azért, hogy vele legyél, az ocsmány dolog.

Csak kérdezd meg tőle ugyan ezt, van tapasztalata férfiakkal.

Valószínűleg nem fog sokat kérni ezért.

2022. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
külső nem lehet,sok nálam csúnyábbnak van nője,alacsonyság dettó,csóróság szintén,nem értem...
2022. márc. 18. 17:07
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Saját szinteden levőkkel vagy picit az alatt próbálkozz. Csomó csajod lesz egyből.
2022. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ocsmán vagy, csóró, rosszak a szociális készségeid, rossz a haveri/baráti társaságod csajozás szempontjából, taszító a megjelenésed, a fellépésed, a stílusod, a személyiséged, nem próbálkozol senkinél, nincsenek ismerőseid, rossz helyen élsz, nincs jó dumád, szöveged stb. Ezek közül bármelyik vagy akár több is lehet az ok. De az is lehet, hogy mind igaz.
2022. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jó sok dolognak meg kell felelni
2022. márc. 18. 17:15
 6/16 A kérdező kommentje:
jó duma fontosabb mint a jóemberség?ok
2022. márc. 18. 17:16
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

#5


Egyáltalán nem kell sok dolognak megfelelni. Egyszerűen a saját szintedről keress, ha meg az alól, akkor meg még könnyebb dolgod lesz.

2022. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
eddig se plázamodellekre írtam...
2022. márc. 18. 17:21
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

#8


Rendben, de lehet még mindig átlagos vagy átlag felettieknek "írsz". Vélhetően ronda vagy. Ha jól néznél ki amúgy is nők szednének fel téged. Írj meg szólíts le ronda nőket szerintem egyből észre fogod venni a különbséget.

2022. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Vannak barátaid? Szívesen beszélgetsz másokkal? Tudsz érdekfeszítően mesélni magadról, a munkádról, a hobbijaidról? Képes lennél kigondolni és megszervezni egy jó randiprogramot? Meg tudsz nevettetni másokat? Érdekel a másik ember? Ha látod, hogy valaki bajban van, segítesz neki? Vannak álmaid, céljaid? Jól érzed magad a bőrödben?
2022. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!