Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült már valakinek párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek párt találni a "várok az igazira" hozzáállással?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #Várok az igazira
2022. márc. 15. 06:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Már nem hiszek abban egy cseppet sem, hogy valaha "férjhez fogok menni".


Most már nem olyan rózsaszín álomvilág az ellenkező neműekkel való barátságom sem. Csupa szerencsétlen alkudozás az egész.


Nem tudnám elképzelni, hogy párkapcsolatban éljek valaha is.

2022. márc. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Ha így gondolkodtam volna, sosem lett volna senkim. Az, hogy igazi-e, csak hosszabb idő után derül ki.

N

2022. márc. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Senkivel nem vágtam bele, mert éreztem, hogy gáz.

Megvártam, míg egy olyan jött szembe, akivel azt érzem, hogy érdemes.

2022. márc. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Ezt én nagyjából azzal egyenértékű hülyeségnek és bullshitnek tartom mint a vonzás törvényét.
2022. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

#4:


+1


Sosem értettem, amikor valaki erre verte a nyálát. Azt pláne, aki kétévente megtalálta az “igaziját”.

2022. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Olyan, hogy szembejön az igazi, nem létezik. Jobban és kevésbé összeillő emberek léteznek, és attól függ, hogy "igazi" lesz-e, hogy mit tesznek érte. Sok felelősséghárító ember ott rontja el, hogy várja az igazit, és ha nem jön össze egy kapcsolata, akkor azt mondja rá, hogy "úgy látszik nem ő volt az igazi". Közben elfelejti azt a kis apróságot, hogy neki is "igazivá kellene válnia" a másik ember számára.

Ha két ember összeillik, tesz minden nap a kapcsolatukért, sok év alatt összecsiszolódtak, átéltek nehéz időszakokat, és mindig csak elmélyült a kapcsolatuk, igaz társként tudnak tekinteni egymásra, akkor rendben van, ha úgy hivatkoznak egymsra, hogy ő az igazi, vagy ő a nagy ő. De várni egy idegenre, meg úgy nevezni igazinak, hogy még alig ismered, az gáz. Az felelősséghárítás.

2022. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

En sajna vilag eletemben olyan voltam, hogy annyira ovatos voltam a nokkel, mert feltem a visszautasitastol/lepni felejuk, hogy sokszor a nok szedtek fel engem. 20 eves koromra nem volt meg komoly kapcsolatom, 2db 1-2-3 hetes komolytalansag volt 17 evesen.

Mindig azt mondom magamnak es masoknak, ha jon valaki, akivel mukodik ugyis tudni fogom. Hat nem ez van. Most, hogy ezt leirtam, szarul is erzem magam..

2022. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
"Várok az igazira." = "Senki sem elég jóképű nekem, aki próbálkozik."
2022. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 harebell ***** válasza:
100%
Nekem igen. Ebben benne van az is, amit a hatos ír, hogy kölcsönösen tettünk és teszünk érte. De ez kezdődött azzal, hogy ő váltotta ki belőlem azt, amit korábban senki. És előtte nem mentem bele vagy ragadtam benne olyan kapcsolatokba(n), amelyekből hiányzott valami, inkább kivártam azt, akivel igazán jól működik - számomra ezt jelentette, hogy "várok az igazira".
2022. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több ilyen ember is van az ismeretségi körömben.
2022. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!