Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők párkeresésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők párkeresésnél mennyire fontos h diplomas e a pasi?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem fontos, én is az vagyok.
2022. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Nekem semennyire nem fontos. Én diplomás vagyok, a párom nem.
2022. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon. Az eddigiek akik nem azok voltak mind nagyon tájékozatlan, ostoba viselkedésű emberek voltak
2022. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát, nekem necces. A páromnak nincs meg a diplomája, de járt több évet egyetemre (a szorongás vetett véget neki, és a depresszió, nem a képessége és az esze), és világéletemben olyan férfiakkal voltam, akik jártak egyetemre vagy legalábbis tervben volt (pl. középiskolásak voltunk még, így nyilván még nem járhatott egyetemre). Nem tudatosan, de velük mindig is jobban megtaláltam a közös hangot és jobban megértettek engem, és én is őket.

Szóval nem mondom, hogy alapkövetelmény a diploma, mert nem az, viszont az igen, hogy művelt legyen, tartsa fontosnak a tanulást, a folyamatos fejlődést, legyen tisztában nagyvonalakban azzal, hogyan zajlik a tudományos munka, stb.

2022. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Jó diploma = jó pénz.
2022. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

{Udvariasan, nem erőteljesen kopog}

Elnézést hölgyeim én csak leülnék a kis hokedlire ami a sarokban van, nem is zavarok, tessék úgy venni, hogy itt sem vagyok! 🙃

{Óvatosan előhúz vmi rágcsát ami nem hangos}

2022. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát inkább az a fontos, hogy az a "fajta" okos, művelt, elhivatott értelmiségi legyen, akire fel tudok nézni. Mert a családom is csupa ilyesmi emberből áll. Nem követelmény, hogy gazdag és/vagy diplomás legyen, mert lehet művész vagy kutató vagy tanár vagy bútorasztalos vagy autodidakta programozó vagy bárki, aki valami multinál bevágódott, és amit tanult, max csak a hobbijában hasznosítja, vagy pont a hobbijából él, aminek köze sincs ahhoz, amit tanult... stb., de ez a fajta, általában diplomához köthető műveltség, világlátás imponál. HA társul hozzá elhivatottság.

Egyébként az exférjemnek nem volt diplomája, nagyon jól keresett, mégis folyton bánta, hogy nem csinálta meg, nekem meg bezzeg kettő van. Talán ez is nyom a latban, hogy túl sokat hallgattam ezt a nótát :)

2022. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért lett mindenki lepontozva, függetlenül attól hogy fontos vagy sem számára a diploma? :D
2022. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

8-as, azért, mert:

Ha valakinek fontos, az bizonyos emberek egóját sérti, ezért lepontozza.

Ha valakinek nem fontos, az meg tuti hazudik, ezért pontozza le. :D

Tipikus, ha van kalapja, azért, ha nincs, azért :D.

2022. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem fontos, én is csak egy lúzer büfédiplomás vagyok és jelenleg büfémesterre járok. Mondjuk a hasonló büfésdiploma előny lehet, de csak akkor, ha az érdeklődési kör is egyezik.

Anyukámnak egyébként több diplomája van (nem is büfés ráadásul), de a kultúra fogalma nála Fejős Éváig és a magyar tévésorozatokig terjed (bocsi anyu), apukámnak viszont csak egy érettségije, mégis sokkal okosabb, olvasottabb, műveltebb.

2022. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!