Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egyszer majd lecsökkennek a túlzott elvárások és egy átlag állampolgár is boldogan ismerkedhet a "modern" nőkkel?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 09:58
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
94%

"Most ukrajnából tömegesen jönnek a szép szőke gazella testű ukrán lányok."

Mire azok befolyásolnának bármit is, addigra a buli végetér, ők pedig mennek vissza haza, vagy éppen nyugatra ha úgy érzik.

De itthon belőlük nem sok marad

Amúgy sem magyarba jön a legtöbb, minket utálnak mint eb a sz.rát

2022. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
93%

Segítek, hogy mire is gondol pontosan a kérdező.

"modern nő":

[link]

"átlag állampolgár":

[link]

2022. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
89%

Mik azok a tulzott elvarások?

Hogy 30 evesen ne legyen mar gyereked? Hogy legyen lakasod, vagy legalább ne mamahotelben lakj? Hogy legyen autód, egy rendes fizetésed, meg fogyasztható személyiseged? Ezek lennenek a nagy elvarások???

2022. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
32%
#13: A jelenlegi ingatlanárak mellett mondjuk minimum 20 millát összepakolni egy lakásra valóban nem semmiség ám. Az autó meg sokaknak felesleges. De, láthatóan neked okésak az anyagias elvárások, viszont akkor miért vársz fogyasztható személyiséget, ha neked anyagias van?
2022. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
93%
#9 az itteni inceleket még egy guminő is elutasítaná.
2022. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
86%

16#

Én is incel vagyok

De amit mondasz az nem más mint álom

A 11#-ben már kifejtettem miért

Álmodj csak tovább!

2022. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
93%

Na, legalább valakik örülnek a háborúnak. Én mondjuk amiket nézegettem képeket az ide menekülőkről, azokon nem szőke, fiatal csajok voltak, hanem sötétebb hajú-bőrű gyerekes anyák, de mindegy.

Milyen az a "modern" nő? Mivel ezt nem értem, így a kérdést sem.

2022. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
94%

#9


Az ukrán csajok nem fognak szoba állni a magyar incelekkel. Egyébként sem beszélnek magyarul, szóval mindegy.

2022. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy a bombázó fiatal ukrán/orosz nők nagy része 40-50 éves körüli legyen! :D Na, jó tegyük fel jönnek majd a bombázó ukrán nők és hogyan tovább? Kommunikáció? Megy az ukrán/orosz nyelv? Eddig nem sikerült párt találni, most miért sikerülne? Milyen lakhatásért cserébe? Apa-anya megengedi hogy egy idegen nőt csak úgy oda költöztess? A másik meg az, hogy amint lehetőségük lesz mennek tovább egy élhetőbb országba.
2022. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
0%

20-as, dehogyisnem, csak itt, a szűk környéken 2 is van, aki magyar fiúhoz ment. Nem akarnak majd vissza menni a szétbombázott országukba, arra pedig a legjobb megoldás, ha keresnek maguknak egy magyar srácot. Majd meglátjátok! Meg a nagyképű, csúnyácska magyar csajok is meglátják, amikor a gyönyörű, szőke szláv csajokkal kell versenyezniük.

9#

2022. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!