Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag IT-sként ha áttérek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag IT-sként ha áttérek a muszlim vallásra és muszlim országba költözök, nekem is lehetne 4 fiatal feleségem, ha kifizetném őket?

Figyelt kérdés

A muszlim vallás lényege a többnejűség, a többi az sallang, csak színlelni kell hogy te ezt komolyan veszed, hogy ne lógjon ki a lóláb, hogy csak kéjenc disznónak mész oda. De úgy hallottam, hogy egy ilyen szegény arab országban már 14 évesen eladják a nőket, és bárki megveheti őket akinek van pénze és el tudja tartani. És lehet belőlük 4 is.

Ha kimennék egy szegény arab országba és távmunkába dolgoznék gazdag országoknak, akkor nekem is lehetne ilyen életem, hogy 4 tinilányt is vehetek magamnak akik ugye jó sokáig "friss husik" maradnak még? Ez a hülyének is megérné.

Ha ilyen könnyű szexuálisan jólétben élni férfiként, miért szívnak még itt az incelek? Mik lehetnek ennek a hátulütői?



2022. febr. 23. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2022. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

"Ha ilyen könnyű szexuálisan jólétben élni férfiként, miért szívnak még itt az incelek?'



Nem vagyok gazdag IT-s, ennyi :)



37F incel

2022. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
megnézném, meddig éreznéd szexuális jólétnek, hogy beleélvezhetsz valakibe, aki k.rvára fél tőled, amúgy pedig az orált is az istene szándékával ellentétésnek tartja, nem étkezhettek egy asztalnál, és van egy vérbosszú alapon gondolkodó nagycsaládja.
2022. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
a szexuális jólét, a megélhető és megélt különféle örömforrások terén azok az országok állnak a legjobban, ahol toleráns és jómódú a társadalom, és a nők is szabadságot és biztonságot nyújt.
2022. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
*nők számára is
2022. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

"A muszlim vallás lényege a többnejűség, a többi az sallang"


Ismét egy orbitális hazugság incel trollunktól.

2022. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4-5:

Hát nem. Vegyük példának Magyarországot. Itt szexuálisan elnyomásban élnek a férfiak.

2022. febr. 23. 14:27
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Neked még ez sem sikerülne. Levágnák a fejed az első héten. Vagy a kicsi kukid ami itt a magyar nőknek kevésnek bizonyult.
2022. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"vérbosszú alapon gondolkodó nagycsaládja"

Igen. Ja ezt nem is említettem. Hogy mindemellett a feleségeidnek 100%-ban hűségesnek kell lenniük hozzád. Más férfiak még csak nem is láthatják az arcát sem.

Vannak országok, ahol akár halállal is büntetik a női hűtlenséget.

2022. febr. 23. 14:29
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

"Itt szexuálisan elnyomásban élnek a férfiak."

mióta? nem nyom el senki.

az, hogy gyökér vagy, nem mások hibája.

2022. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!