Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek kellene iráni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kellene iráni férfi?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, de ez~rt nem akartam komolyabbat. Igaz a kedves, meg itt dolgozik, de vannak jelek. De ő nagyon laza, modern, de hithű muszlim.

A szintén iráni barátja, nem engedte, hogy én meg a barátnője egy fényképen szerepeljek velük, vagy egy asztalhoz ülhessünk.


Hosszú távon ez nem bevállaható. Nem kérek rosszalló válaszikat, ez a srác egy kedces, vicces és nagyon modern gondolkodású emberke volt, de nem.



2019. jún. 19. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldöntötted, minek kérdezed? Mit vársz a válaszoktól?
2019. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Csak vigyázz fel ne robbantson puszta kedvességből
2019. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene.
2019. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Robbantson xD


Most van már neki más, nagyon szerelmes a kiscsaj. Nem cagyok féltékeny, de ha neki oké, hogy áttérjen meg ilyenek, lelke rá...

2019. jún. 19. 22:04
 5/13 A kérdező kommentje:

Meg nem ez volt az indok, nem mondtam így a szemébe... Nem is volt nagy harag, vagyis úgy tett, de örülök, hogy van párja.


Bár szóval nem mondta a szemedbe, de ott "churwa", aki előtte már volt férfival. Illetve ott nincs meg ez a fogalom, hogy "barátnő",főleg nem közös programok vele, nyaralás, na ne adj isten, bikiniben...


De ő tényleg a laz@bb volt. Veled telhesen normális európaiként viselkedett, de mások előtt, az iráni var@tai előtt, előjött...

Pedig a legbulisabb ember volt a társaságban,nem tartott ramadánt, ivott alkoholt stb. De még így sem.


Nincs úgy mond negatív élményem, jó volt vel, de nem mennél hozzá feleségül, az tuti.

2019. jún. 19. 22:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem ő más, pedig egy ideig pont ezért utasítottam el, hiába nézett ki jól. Mondjuk ahogy öregszik", úgy lesz arabisabb, mogorv arca.
2019. jún. 19. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt már eldöntötted. Amúgy valakinek a származása, vagy vallása önmagában nem kizáró ok. Az jobban érdekel hogyan és milyen mértékben gyakorolja. Mennyire hozza magával a kultúráját. Én sem randiznék olyannal aki másik asztalhoz ültet. De olyan kereszténnyel sem járnék aki minden étkezés előtt áldást akar mondani, és hétvégente templomba vinne.
2019. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy 18 éves kiscsaj a lány, akit megvesz a pénzével, de én örülök, mert tov@bblépett.
2019. jún. 19. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Irán egy más világ, sok szempontból szimpatikusabbak, mint az arabok (mert ugye az irániak zömében perzsák). Általában teljesen európaiként viselkednek, ahogy kijutnak az országukból. Párom volt kint, és mesélte, hogy a nők már a repülőgépen veszik le a kendőt és itt Európában teljesen európai ruhában járnak.

Ettől függetlenül nem jönnék össze iráni férfival, elsősorban a vallás miatt. Én keresztény vagyok, ő meg akkor is muszlim, ha nem is nagyon tartja, de mégis abban a környezetben nőtt fel. Vannak olyan felfogásbeli különbségek, amiket szerintem nem nagyon lehet áthidalni.

2019. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, itt Európában szétbulizzák az agyukat, egyszerre több csajuk van... Már akinek, de tudok olyanról, akinek egyszerre 9! és ez nem vicc. De attól még ch...nak tekintik az itteni nőket, csak nem mondják a szemedbe. Nem kevésszer itt kitombolják magukat és mennek vidsza, elvinni a szűzlányt, meg élni a pedáns életet.


Az régen rossz, ha haza akarna vinni Iránba, mármint nem csak látogatóba, de én azzal is elővigyázatos lennék.


A nők az ő kulturájukban másodlagos. Kezdetben csak ne szerepelj a képeken, csak ők "fiúk". Amikor kettesben vagytok ebből nem veszel észre semmit, de amint csatlakozik mondjuk a haverja, megváltozik a viselkedésde.


Mondom, én egy normálisba futottam bele, de a világért nem kellene muszlim pasi. Ezt a kapcsolatot sem akartam, aztán megismertem, hogy ő normális, addig udvarolt.


Mindenkinek legyenek normális fenntartásaik!

2019. jún. 20. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!