Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg nem lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg nem lehetséges vagy csak ő nem akarja?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy marokkoi okos gyonyoru lánnyal eleg reg, angolul beszélgetünk szoba jott a tema es neki is tetszek es nekem is o de azt mondta hogy csak hazassag lehetne koztunk de nem lehetseges lehetetlen mert en keresztény vagyok ő pedig muszlim amire én azt mondtam hogy nem érdekel ki milyen vallású.

O pedig erre azt mondta hogy neki ez fontos ki milyen vallású nagyon rosszul esett.. tényleg soha nem lehet semmi köztünk emiatt? Egy ismerosom aki kazhsztánbol szarmazik o is muszlim azt mondta miert ne lehetne lehetséges amikor lehet?



2020. dec. 15. 00:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem próbáld meg mindent beleadni, ha a csaj ezt nem érdekli, (ne haragudj meg) de akkor szerintem nem érdemes többet foglalkozni vele. A vallás nem a világ vége (szerintem). Azért kitartást!
2020. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Muszlim nő nem házasodhat mással, csak muszlimmal.

A Korán szerint halálbüntetés jár érte, ha ezt megszegi, és ezt néhol még komolyan veszik.

Ne játssz vele, nem egészséges.

2020. dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kazah ismerősöd, gondolom, férfi, nekik szabad pár másik vallásból házasodni, de nőnek csak muszlimmal. Meg Kazahsztán sokáig szovjet volt, gondolom, érződik még a hatása, de Marokkó vallásos hely.
2020. dec. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Neki fontosabb a vallás, mint a házasság, ez van. Ha te elvárod tőle, hogy neki a házasság legyen fontosabb, akkor ő miért ne várhatná el tőled, hogy neked meg a vallás?


Illetve ha neked a házasság fontosabb, akkor miért nem egyszerűbb áttérned az iszlámra?

2020. dec. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért Marokkó nem Szaúd-Arábia, jóval felvilágosultabb hely, de elvakult vallási fanatikusok arrafelé is vannak. Fogadd el, hogy az ő értékrendjében a hitvilág fontosabb, mint bármi más.
2020. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Itt nem lényeg,hogy marokkói e vagy szaudi.Hanem ugylátszik ,hithű muszlimok.Nekik a vallas,a saria hatarozza meg az eletüket.

A családja kiközösítené minimum,teged meg el sem fogadnak,mert hitetlen (dhimmi)vagy.A nőnek nem sok joga van.Kb azt kell csinálnia amit a fiverei,a szülei mondanak neki.

Felejdsd el,ha nem akarsz problemákat neki és magadnak.

2020. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok arab, muszlim ismerősöm van, szóval ismerem a kultúrát, közel állok hozzájuk (volt kapcsolatom is).

Egy muszlim férfinak is nehéz nem muszlim, főleg európai nő felé elköteleződnie, más a sztenderd hidd el. De ez egy muszlim nő esetében még hatványozottan igaz... Egy európai férfi nagyon nagyon liberális hozzá, náluk a házasság, család szent szóval ésszel is házasodnak nem csak érzelemmel mint itt Európában. Ha te nem vagy keresztény és vallásos, illetve tradicionális beállítottságú hidd el nem fog működni. A másik, hogy egy muszlim lány sokat vár el a férfitól nem úgy mint egy európai, màrmint úgy értem, hogy pl. Marokkóban a férfi a házasságkor mindent önállóan teremt meg, egy muszlim nő elvárja, hogy állandó figyelem, gondoskodás stb. övezze. A másik a gyereknevelés, teljesen más felfogással nevelné fel a közös gyereket mint te, ott nincs bulikázás, házasság előtt szex stb. Persze vannak liberálisabb muszlimok is (ismerek ilyet is). Viszont hangsúlyozom, hogy a muszlim, arab, közel-keleti férfiak, nők nem köteleződnek el egy európai mellett könnyen, mert rizikófaktornak érzik. Ők egy életre választanak párt, a válás nem igazán ismert, ugye a másik, hogy náluk a bnő, barát házasság előtt mint fogalom nincs. Rengeteg tudok mesélni ha szeretnél, írj. :)

2020. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele és elmondtam hogy akkor ezzel vége is . Ugy látszik neki fontosabb a vallás mint a szerelem..
2020. dec. 15. 12:57
 9/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
...és neked is, hiszen a vallás miatt nem veszed feleségül :)
2020. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 9# Ugy látszik nem áll meg itt a dolog ő nem akar egyenlőre tágitani mellőlem és én se ha oszinte akarok lenni azt mondta beszelgessünk tovabb és majd az ido eldonti meg fiatalok vagyunk nagyon
2020. dec. 15. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!