Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges h tenyleg nyílik a...

Lehetseges h tenyleg nyílik a méhszájam?

Figyelt kérdés

18+3 hetes vagyok.

Reggel het ota menni alig birok az alhasi fájdalmaktól. Nospa hatasara nemrég jobb lett de meg mindig nagyon fáj az alhasam. És keményedik is.. 8kor mar bőgve hivtam a védőnőt meg anyukámat.

A védono mondta a nospat es hogyha nem múlik el dél fele akkor kórház.

Szval egy ket dolgot be is pakoltam a tanacsara ha ne adj Isten befektetnének..de ne igy legyen.


Volt ilyen vkinek?

Anyukam azt mondta neki ez akkor volt amikor 20 hetesen nyílt a méhszáj. Nagyon felek. Akkor minden esetben befektetnek ugye?:(


2017. okt. 17. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy nyílik. Ilyenkor nagyon valószínű, hogy be kell feküdni a kórházba.


Magnéziumot mindenképp vegyél be és feküdj le pihenni.

2017. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Szedem szorgalmasan a terhesség eleje óta. Meg ma nospát , ami hatott is. Mostanra még jobb lett. De mindenképp bevisz párom az ugyeletes rendelésre. Remelem semmi komoly :(
2017. okt. 17. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy bemész.

Írd majd meg, hogy mi volt.


Minden jót!

2017. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Délbe tudunk bemenni akkor er haza parom.

Ha jobban leszek akkoris megyunk. Maskepp úgysem nyugszom le.:)

Koszonom szépen,megírom

2017. okt. 17. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Várjuk!
2017. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos nemrég ertem haza. A kulso mehszaj picit kinyílt ennyit mondott a doki meg h sok magnézium és szigorú fekvés.:( meg ugye no sex
2017. okt. 17. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nospa nem jó mert attól is kinyilhat a méhszáj nekem ezt mondta a nőgyógyászom hogy azt görcsre ne vegyek be. Pihenj sokat és ha fekszel a lábad legyen magasabban hogy a baba ne nyomja a méhszájat.
2017. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom vedono is mondta h csak 1 szemet vegyek be h addigis muljon a fajdalom aztan a tovabbiakat mondja a doki.

Es ezt mondta az orvos is h nospát most ne csak az mg!:) es polcoljam a lábam.:) koszonom

2017. okt. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!