Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy ezért voltak...

Lehetséges, hogy ezért voltak görcseim a 31. héten? És ezért nyílt ki a méhszájam? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem volt ráírva a krémre, hogy terhesen nem lehet használni.

Hülye voltam, gondolhattam volna!

Szóval narancsbőr elleni masszázs olajat használtam a fenekemre két alkalommal. Vérbőséget okoz. Tele van fahéjjal. Már tudom, hogy ez tiltott terhesen.

Végülis minden jól alakult szerencsére.


Kérlek ne hurrogjatok le, ezt még soha nem mertem senkinek se elmondani! De nagyon szeretném tudni, hogy mások mit gondolnak erről. Régóta foglalkoztat ez engem.


Köszi


2013. ápr. 8. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a krémnek ehhez semmi köze sincs,mivel a méhszájad eleve belül van nem pedig a fenekeden,a másik meg az,hogy egy kismamának egyébként is vérbősége van ,,ott lent,, ezért is van az,hogy a második trimeszterben a kismama jobban kívánja a szexet.Úgyhogy az én véleményem az,hogy a krémnek ehhez semmi köze.De hátha lesz itt más,aki okosabbat is tud neked mondani.


35+6 hkm

2013. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem értek egyet az elsővel egyáltalán!nekem pl szoltak hogy ne masziroztassam a derekam meg csipőm mert vérbőséget okoz,méhösszehuzodást,ettől nyilhat a méhszáj!szerintem lehetséges hogy a krém miatt volt,de lehet amugy is megtörtént volna ezt nem fogja megmondani senki.
2013. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!