Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl helyes, vonzó férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl helyes, vonzó férfinak összejöhet csinos barátnő a nagyszámok törvénye alapján?

Figyelt kérdés

Közeledek a 40hez és sajnos még mindig egyedül, eddig nem is nagyon volt még barátnőm. Igen sajnos lehet hozzám képest irreálisak az elvárásaim, de semmi értelme olyan nővel összejönni akihez nem vonzódsz.

Azon gondolkodtam hogy minden csinos nőnél be próbálkoznék, persze úgy hogy ne lássák egymást. Több ezer után csak összejön már valamelyikkel.

Magamról annyit, hogy sajnos alacsony vagyok 167 cm, nagyon hasonlítok állítólag Mike Myersre, viszont nem vagyok elhizva, nettó jövedelmem 230 ezer forint, Pesten élek egy örökölt ingatlanban. Autóm, jogsim nincs..


2022. febr. 14. 07:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
87%

#30:


Az már az incel mérlegen ki kellene, hogy adjon legalább egy fiatal Angelina Jolie-t, nem?😆

2022. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
84%
A vonzalomhoz nincs köze a matematikának.
2022. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
87%
31 minimum Angelina Jolie, 20 évesen 😆 de amúgy van egy gyanúm, hogy tegnap ugyanez a kérdező szapulta az elvált anyákat is, nagyon hasonló a személyi leírás magáról, meg ez a fiatal nők utáni irreális elvárás. Tegnap egy 120 hozzászólást összehozott, kíváncsi vagyok itt mi lesz 😅
2022. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
87%
Nem is értem, ha ennyire sikertelen, akkor miért kell a nőket egymásnak uszítani. Valamelyik elvált anyuka olyan tiptopp, mint 5 másik 20 éves.
2022. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
83%

Plusz most 21/22 évesként belegondolva milyen élet várna mondjuk rám melletted, kérdező?


Kiállhatatlanul viselkedsz, fizikailag undorodom tőled, már most magasabb a szakmai státuszom, mint neked valaha is lesz. Furikázhatlak a városban, mert egy jogosítványt nem tudtál letenni, amit az ADHD-s kőműves tanonc is le tudott. Kulturált helyen nem jelenhetek meg veled. Magasabb vagyok, mint te. És akkor mindezt viseljem el azért, hogy ennek tetejében még ne is szeress engem, csak a feszes testem miatt tarts, aztán kidobj 3 év múlva, hogy 25 évesen túl öreg és ráncos leszek a 43 évedhez, mikor már most egy zsák sz@rnak nézel ki, én pedig 10 év múlva sem fogok?

2022. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
87%

Vagy örömujjongásban törjek ki, hogy a többi csődtömeg mellett kitűnsz a mezőnyből, hogy legalább te nem anyáddal élsz és még nem vagy szenvedélybeteg?


Igazi főnyeremény vagy a fiatal lányoknak.

2022. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Na mentem munkába egy fiatal csinos lányhoz már odamenten, aranyos volt de mondta van barátja...
2022. febr. 14. 09:28
 38/51 anonim ***** válasza:
86%
Huszon évesen kellett volna huszonéves lányokkal randiznod, és akkor most nem hatna még mindig újdonságként 40 évesen is
2022. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
88%
#18: És ugyan miből gondolod, hogy a kérdezővel egykorú, 35-40 közötti nőknek általában 12-15 éves gyerekei volnának? Manapság a nők többsége 30 körül vagy afölött szokott szülni. Egy 35-40 közötti elvált nőnek tehát tipikusan kisgyerekei vannak, akik közül valószínűleg van, aki még az iskoláskort sem érte el. S az sem tudom, miből gondolod, hogy kisgyerekek mellett a társkeresés valamiféle negatívumra utalna a nő személyiségében. Épp ellenkezőleg: akit kisgyerekekkel elhagyott a férje, annak épp az a normális, hogy mielőbb újra teljes családra vágyik. A gyerekek számára is ez az ideális (az egyszülős családban felnevelkedett gyerekek körében kimutathatóan nagyobb lesz a későbbi lelkibetegek aránya); és egy nőnek is természetes lelki szükséglete az, hogy legyen valaki mellette, akivel együtt küzdenek meg az élet kihívásaival. Aki a saját bőrén megtapasztalta, hogy milyen egyedül, munka mellett felnevelni két kisgyereket, az tudja, miről beszélek. A partvonalról könnyű bekiabálni és ítélkezni.
2022. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
84%
Hát báttya....230 ezer, az bőven átlag alatti
2022. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!