Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl helyes, vonzó férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl helyes, vonzó férfinak összejöhet csinos barátnő a nagyszámok törvénye alapján?

Figyelt kérdés

Közeledek a 40hez és sajnos még mindig egyedül, eddig nem is nagyon volt még barátnőm. Igen sajnos lehet hozzám képest irreálisak az elvárásaim, de semmi értelme olyan nővel összejönni akihez nem vonzódsz.

Azon gondolkodtam hogy minden csinos nőnél be próbálkoznék, persze úgy hogy ne lássák egymást. Több ezer után csak összejön már valamelyikkel.

Magamról annyit, hogy sajnos alacsony vagyok 167 cm, nagyon hasonlítok állítólag Mike Myersre, viszont nem vagyok elhizva, nettó jövedelmem 230 ezer forint, Pesten élek egy örökölt ingatlanban. Autóm, jogsim nincs..


2022. febr. 14. 07:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
87%
Magyar Squid Game
2022. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
66%
én 8 évet baxtam el az időmből nőzés helyett és már 33 vagyok. Ennek az lett az eredménye, hogy pénzem annyi volt mint a sz@rás. Azért volt, mert lakást vettem, ám de mit ér egy kégli, ha semmi interakcióm nincs senkivel otthon? Na már nem mintha csak otthon verném a brét, de ha hazamegyek nem fogad más a csendnél. 1 ponton értéknek tartottam ezt, de kezdem érezni, hogy ez 0. Ennél több kell, de ennyi év kényszeres magány rányomta a bélyegét az önbizalmamra. Kevésnek érzem magam. Viszont annál többnek érzem magam, hogy egy szipirtyóval álljak össze. Az idegrendszerem nem bírná. Patthelyzet haver. Ha ez megnyugtat nem vagy egyedül.
2022. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
94%

Haha álmodozzál csak...

Ha eddig nem jött össze az azt jelenti, hogy ronda vagy, de extrém módon. Ráadásul még törpe is. 167cm manapság nőknél is inkább alacsonynak számít. A te korosztályodban ráadásul már amúgy sem lesznek annyira "feszesek", aki meg igen, annak nem te fogsz kelleni. Alapvetően két kategória van ebben a korosztályban, az egyik az elvált, gyerekes nők, a másik pedig a boldog házasságban él. Persze vannak akik egyedül vannak és gyerekük sincs, meg házasok sem voltak, de 99%-ban ennek nagyon angyon jó oka van.

Te közel a 40-hez egy dolgot tehetsz: gazdagodj meg, de rohadtul. Úgy lenne esélyed fiatalabb csajoknál is, de jeleneg értelmetlen próbálkoznod, csak magadat szivatod.

2022. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
88%
Oh akkor nincs esélyed, ébredj fel és kezdj a földön járni
2022. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy te is akarsz tetszeni annak a csinos nőnek?


Vagy csak ő akarjon megfelelni a te irreális elvárásaidnak, mikor mellette a 0 az, amit nyújtani tudsz neki?

2022. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

23.

Nyilván 30 alattiak jönnek szóba csak, eléggé magasak az elvárásaim, lejjebb nem adom.

Előbb utóbb több ezer nő közül matematikailag nem lenne esélyem?

2022. febr. 14. 08:56
 27/51 anonim ***** válasza:
97%
25 na igen, ha neki nem kell egy "csúnya korabeli nő ", hogy várja el, hogy egy feszes 20on éves csinos nőnek kelleni fog, ez ilyen brainfuck 🤣🤣🤣
2022. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
96%

26: Nézd, én több száz nőnél próbálkoztam be a huszas éveimben és így is csak pár kósza numera jött össze. Volt egy kettő szép nő is közte, ez igaz.


De hogy neked alacsony ronda pasiként huszonéves szép barátnőd legyen...


Ezek a nők tudnak a legjobban válogatni a pasik közül...

2022. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
91%

#27:


Ő sem a külseje miatt nem fog kelleni senkinek, hanem a mentalitása miatt. Az ő korában az idegroncsok vannak elérhető státuszban. Aki normális, már a feszes, huszonéves korszakában összejött egy helyes, vonzó férfivel, aki megbecsüli és szereti. Azóta pedig kutya/család van minimum.


Szóval az egy dolog, hogy a külseje egy nulla, az elért eredményei is (elképzelem, ahogy a 40 éves faszimat én fuvarozom a városban, meg viszem randikra :DDD), de legalább még látens érzelmi analfabéta is.

2022. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nincs esélyed, és a többi ilyen társadnak sincs. Fel kell fogni és tudatosítani magadban. Nem keresel jól, nem is nézel ki jól, sótlan vagy, magasak az elvárásaid, nem is vagy fiatal. 40 évesen semmire nem vitted, még a lakásod is örökölt, ennyi mákod volt az életben, de ez semmi, max annyi, hogy így nem vagy hajléktalan.
2022. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!