Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl helyes, vonzó férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl helyes, vonzó férfinak összejöhet csinos barátnő a nagyszámok törvénye alapján?

Figyelt kérdés

Közeledek a 40hez és sajnos még mindig egyedül, eddig nem is nagyon volt még barátnőm. Igen sajnos lehet hozzám képest irreálisak az elvárásaim, de semmi értelme olyan nővel összejönni akihez nem vonzódsz.

Azon gondolkodtam hogy minden csinos nőnél be próbálkoznék, persze úgy hogy ne lássák egymást. Több ezer után csak összejön már valamelyikkel.

Magamról annyit, hogy sajnos alacsony vagyok 167 cm, nagyon hasonlítok állítólag Mike Myersre, viszont nem vagyok elhizva, nettó jövedelmem 230 ezer forint, Pesten élek egy örökölt ingatlanban. Autóm, jogsim nincs..


2022. febr. 14. 07:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 Noren1989 ***** válasza:
75%
Eddig mit tökörésztél,hadd kérdezzem meg?
2022. febr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
79%

Milyen a személyiséged? De most őszintén.

Rohadt unalmas lehetsz, ha a humorod, társalgási készséged, hobbid, stb helyett az a legfontosabb infó rólad hogy nincs autód.

2022. febr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%

Ha eddig nem jött be a módszered, akkor megöregedve szerinted befog???


Majd 100 próbálkozásonként írd meg a fejleményeket, sikereket és persze a kudarcokat is!

2022. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Eddig mit tökörésztél,hadd kérdezzem meg?


Nem tökörésztem, próbálkoztam csak nem jött össze, eddig olyan 30 nőnél próbálkoztam

2022. febr. 14. 07:21
 5/51 anonim ***** válasza:
93%
Évente 1 próbálkozás, akkor a több ezer eléggé el fog húzódni...
2022. febr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
5. Ez lenne a lényege a mostani metodikának, hogy offenzívát indítanék a nőkre
2022. febr. 14. 07:27
 7/51 anonim ***** válasza:
96%
Hajrá, majd írd meg a fejleményeket!
2022. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen a személyiséged? De most őszintén.


Rohadt unalmas lehetsz, ha a humorod, társalgási készséged, hobbid, stb helyett az a legfontosabb infó rólad hogy nincs autód."


Te amúgy tudod értelmezni a kérdést? A külsőről volt szó, miről beszélsz?


Ti nők akkora arccal osztjátok itt a férfiakat hogy beszarás, de a kérdéseket is van hogy nem tudjátok értelmezni....

2022. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
78%

Egyes, nekem is 25évesen volt elsőnek nő az életemben. 17évesen meghalt édesapám pár évig magamba fordultam utána 21évesen kezdtem magammal foglalkozni 25éves koromban találkoztam egy normális csajjal.


Kérdező próbálj meg fejlődni. Menj el egy pszihológushoz és egy örömlányhoz. Valószinüleg olyan gatlásaid vannak amiket egyedül nem tudsz legyőzni. 40évesen nem válogathatsz már. Innentől gyereked nem valószinü,hogy lesz. Van még eséllyed,de már csak olyannal találkozhatsz akit már kicsit meggyötört az élet..

2022. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy az a válaszom hogy nem, valószínűleg nem lehet csinos barátnőd.

167 centivel, a nők nagyon nagy része eleve kizárva, mivel nagyobbak nálad és az egyik legősibb ösztönük az hogy náluk kisebb férfival nem jönnek össze.

Az hogy emellé még ronda is vagy...

Ilyen helyzetben örülni kell egyáltalán annak ha jut valaki..

2022. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!