Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha kicsinyes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kicsinyes és megkeseredett lettem?

Figyelt kérdés

Szeretnék férjet, talán családot is...

De az eddigi 29 évem alatt azt látom, hogy nem fog összejönni a dolog, nem vagyok elég szép vagy kifinomult a férfiak ízlésének amit eddig elfogadtam és megértettem.

Viszont valami átfordult bennem nemrég.

Ha pár napja lettem volna szép és a lábaim előtt hevert volna álmaim férfija akkor oda-vissza lettem volna a boldogságtól.

Ma már visszautasítanám, csak azért, hogy úgy szenvedjen ahogy nekem kellett. És elégtételvételnek érezném, hogy be kéne érnie mással vagy epekedne utánam.

Nem voltam eddig abban a helyzetben hogy javítsak magamon (platszikai műtét, fogszabályzó), de már inkább nem is törekszem erre, mert félek, hogy az egóm felülkerekedne az erkölcsi nézeteimen ha elérem a célomat (ha meg nem érem el akkor felesleges a munkam, de nem is tudom így 30 évesen van-e egyáltalán időm megváltozni).

Hogyan változtassam vissza az életszemléletemet? Nem tudott a pszichológus érdemben semmit mondani, könyvek/egyéb anyagok se segítenek, bár még új a probléma.



2022. febr. 13. 00:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, te az "idebüfögtél" kérdező vagy megint? Így már tisztább a kép.
2022. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ebben a kategóriában, válaszokat más kérdéseire írtam hasonló stílusban.
2022. febr. 13. 14:08
 23/28 anonim ***** válasza:
50%
Még nincs itt az ideje a megkeseredésnek. Az majd akkor jön el amikor realizálod hogy tényleg elment a hajó. Ha majd 37-38 évesen is ugyanitt tartasz hogy álmaid férfija csak nem talált meg, a látóhatáron sincs, de ha rögtön meg is találna még mennyi idő lenne mire eljutnál oda hogy egyáltalán próbálkoznátok a gyerekvállalással? Na majd akkor lehet depizni, meg szidni a mindenre alkalmatlan férfinépséget meg az univerzumot a nyomorult helyzetedért. Most még van esélyed hogy összeszedd magadd és hogy olyan nővé válj akivel valaki egy életre akar tervezni. Feltéve ha el tudod engedni a kérdésedben leírt negatív érzéseidet.
2022. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

20#

Kérdezőnek igaza van itt

17# hiába böfögi ide a szokásos "pszihodoki segít" típusú bölcsességeket, főleg úgy hogy kérdezőnk járt már ilyennél.

Csak nyilvánvaló hogy ezeknek semmi haszna nincsen

Csak azt sajnálom hogy nincsen egy működő tanácsom a kérdezőnek erre a problémára.

Én itt már nem ismerkedem, de más fiúk biztosan írnak privatokat, azokkal kéne megpróbalni ismerkedni, kifejezetten hasonló helyzetű srácokkal.

Akkor az empátia érzése megszünteti a gyűlöletet.

Hiszen ezek a srácok is pont úgy érzik magukat mint te kérdező.

Próbáld meg kérdező!

2022. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%
Tönkretetted az elméd a férfigyűlölettel, szerintem nincs visszaút. Gyógyszeres kezeléssel túl lehet élni hosszú távon a depressziót, de működőképes kapcsolata ilyen embernek sosem lesz, mert ösztönösen szabotálják akkor is ha amúgy stimmelne minden.
2022. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"azt látom, hogy nem fog összejönni a dolog"

Még összejöhet, fiatal vagy.


"nem vagyok elég szép vagy kifinomult a férfiak ízlésének"

A férfiak? Az összes férfit még nem ismerheted.


Ma már visszautasítanám, csak azért, hogy úgy szenvedjen ahogy nekem kellett. És elégtételvételnek érezném, hogy be kéne érnie mással vagy epekedne utánam.

A bosszú rossz kívánság másnak, és téged nem tesz boldoggá.

Senkinek nem kell "beérnie" senkivel, akit nem akar.


Nem voltam eddig abban a helyzetben hogy javítsak magamon (platszikai műtét, fogszabályzó)

Lehet, hogy nem is leszel, de pár szépséghibától nem áll(hat) meg az élet.


"de már inkább nem is törekszem erre, mert félek, hogy az egóm felülkerekedne az erkölcsi nézeteimen ha elérem a célomat"

Félsz a saját egódtól? Szóval látod. Akkor te vagy az erősebb, mert ő nem lát téged. Igazából attól félsz, hogy az egód erősebb, mint az erkölcsi nézeteid (amikről még nem írtál)? És ki a legerősebb? Te Úgyis te fogsz dönteni minden kérdésben, ha ismered és elfogadod magadat. Itt fontos lehet a tudatosság és a tudatos döntés.


"ha meg nem érem el akkor felesleges a munkam"

Miért ne érnéd el? Kishitűség pesszimizmus. Nem beszélve arról, hogy a részeredmény is eredmény.


"de nem is tudom így 30 évesen van-e egyáltalán időm megváltozni"

Kb. 50 év elég lesz?

2022. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
33%

Rendben kérdező!

Ha én - mint álmaid férfija - leborulok a lábaid elé, és csak téged akarlak, erre visszautasítasz és kidobsz mint egy zsák sz.rt, akkor végre elégedett leszel?

Mert ha ez kell akkor csak írjál nekem, és akkor segíthetek neked a problémádban. Csak akkor csináld is úgy ahogy mondod, és ne akaszkodj végül rám mégiscsak, azzal teljesen hiteltelen leszel.

2022. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
57%

Már öreg vagyok, és fáradt, megkereseredett, pesszimista, meg nem szép.

De szeretnék férjet meg családot.

Meg szeretném a korábbi életemet, játszmázni az irántam érdeklődő férfiakkal. Hitegetni, jól átvágni őket, jaj, mert velem is ez történt.

Hát játszmázz!

Részvétem a férfiaknak.

2022. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!