Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21. század az incelek forradalmáról fog szólni?

Figyelt kérdés

Egyre nyomasztóbb a modern társadalmi berendezkedésből, szexuális forradalmat követő egyre aránytalanabb és igazságtalanabb párkapcsolati piac számtalan káros hatásából adódó állandó konfliktus. Nem is kell sehova menni, ezen az oldalon is rendszeresen éles viták alakulnak ki átlagemberek, és a rendszeren kívülálló, ezért annak egészére valamivel jobban rálátó másik fél között. Már olyan emberek is kénytelenek szembenézni az incelproblémával, megtanulni bizonyos fogalmakat és beszállni a diskurzusba, akik eddig konformista módon elfogadták a rendszert úgy, ahogy van. Ebből is látszik, hogy a probléma már ma is jóval több, mint egy alig látható csoport vészkiáltása.


A folyamatok tehát jó ideje egyértelműen abba az irányba mutatnak, hogy az ember rövidesen szembesülni kényszerül a szexuális forradalom zsákutcájával, és egy ellenforradalom zajlik majd le, elsősorban a társadalmi igazságosság visszaállítása céljából. Ez mikor lesz realitás? 5-10-20 éven belül akár? Mennyire lesz békés?



2022. febr. 9. 13:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog szólni. Szépen csendben háborogtok a szobátokban vagy börtönbe kerültök.
2022. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 anonim ***** válasza:
96%
A 21. század biztos sok olyan dologtól fog szólni, amit most még nem is tudunk, de egészen biztos, hogy nem pár lúzerről.
2022. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 anonim ***** válasza:
80%

Egy pipillanatra álljunk már meg! :)


Egyéni szinten abszolút tudok empatizálni azokkal a személyekkel akiknek a frusztrációjuk eredően szexuális jellegű. (Meg más hátrányos helyzetű emberekkel is, de ez most off)...


De! Miért empatizáljak egy olyan eszmével ami, idézek:

"Discussions in incel forums are often characterized by resentment and hatred, misogyny, misanthropy, self-pity and self-loathing, racism, a sense of entitlement to sex, and the endorsement of violence against women and sexually active people."

(Már látom előre 37F incel beleköt az often szóba. 😂)


Miért? A frusztráció forrása szomorú dolog, ez tény, abban barátok, szakemberek tudnak segíteni a(z) usernek... De egy beteg eszmével ha nem probléma, nem fogok azonosulni. És akárhogy csűrjük-csavarjuk ez sosem lesz elfogadott, remélhetőleg.


Arra egész jól rátapintott egy korábbi hozzászóló, hogy csak azért mert trauma érte ezeket a beteg eszméket valló embereket felhatalmazhatja őket bármire. Hát én sem megyek a szomszédba ha megalázottsàg a topiktéma, tudnék mesélni. Most akkor utalják ezért mindenkit és fröcsögjek a fórumokon?

Kösz, nem. :)


Számos békés módja van annak, hogy a zember a sérelmeit maga mögött tudja hagyni. :) Csak azért bakker meg melózni kell, daaamn. :)

2022. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/115 anonim ***** válasza:
17%

Némileg off: a debil idióták, akik szerint híres embereknek nem jut nő, azért hangoztatják ezt, hogy leplezzék, hogy ők is a híresek és gazdagok alá villámgyorsan csusszanók? :D


off vége

2022. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 anonim ***** válasza:
21%

Ezt az empátiát valahogy még sohasem láttam tőled 103#

Bár nem mondanálak gyűlölködőnek sem, de még egyetlen empatikus megnyilvánulast sem láttam töled itt.

Majd ha látok ilyet elhiszem amit írsz

2022. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/115 anonim ***** válasza:
95%

105: Olvasod minden hozzászólásom?

Creepy 😱


Nice repost, ohh wait. :D

2022. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 anonim ***** válasza:
21%

106#

Nyilván amit eddig olvastam

Ne aggódj, nem követlek:)

2022. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/115 anonim ***** válasza:
82%

107: Talán egyszer valahol Meta írta, hogy már beleunt ő is az állandó repetitive kérdésekbe, amit már 134x válaszoltuk meg normálisan, megértő és segítőkész módon. Annyiban igazad van, hogy az utóbbi időben inkább élcelődő stílust vettem fel én is, mert tényleg egyre jobban fáraszt engem és még feltételezem sokakat, hogy leírja az ember az ötleteit és utána ő van leoltva, mert próbált segíteni. Majd ugyanaz a kérdés kicsit megrágva, visszaöklendezve visszajön, de a magja ugyanaz. Rinse and repeat!

Évekkel ezelőtt régi nick(j)e(i)men még sokkal másképp álltam én is neki úgy cuzámen az egészhez.


Lehet már nem való nekem az oldal, ez önbírálatot fog kérni magamban, természetesen. (Oszt majd visszajövök megint, daang)

2022. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 anonim ***** válasza:
19%

"amit már 134x válaszoltuk meg normálisan, megértő és segítőkész módon."

Ez nagyon szép, csak az a baj vele hogy néha (azaz nem mindig, de gyakran) ezek a "segítő" hozzaszólások egyesektől egészen lekezelőek, és mindenféle jószándéktól mentesek. Sok ember aki nem volt még egy adott élethelyzetben képtelen az empatikus megnyilvánulásra, aztán fennhangon hirdeti hogy ő milyen empatikus. Közben gőze sincs a másik helyzetéről.

Namost tőled függetlenül ez eléggé visszataszít ezen "segítő" szándék elfogadásától. A szándék ugyanis legtöbbször a lejáratás és az önigazolás, vagy farokméregetés.

2022. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/115 anonim ***** válasza:
82%

109: Értem, értem! De akkor a kedves megszólított miért nem szortírozza ki a segítő szándékkal idekanyarintott válaszokat? Fröcsög, skip, normálisan ír, elolvas, megrág, átgondol, azonosul (vagy nem). :)


(Bájdövéj nem én pontozok le)

2022. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!