Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy/ mennyit kell udvarolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/ mennyit kell udvarolni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Udvaroltam egy lánynak kb. 1-1,5 hónapig.

Mivel majdnem minden nap találkoztunk (nem megbeszélt találkozó volt, csak így jött ki a napi teendőink miatt) naponta 1-2, néha 3-4 bókot mondtam neki.

Nem akartam naponta 10x megdícsérni ugyan azért a dologért.

Na mindegy...


A lényeg, hogy nem jöttünk össze.

Én meg nem tudom miért?!


Van aki azt mondta, hogy:


- nem bókoltam eleget (szerintem meg zaklatás lett volna, ha naponta egy csomószor csak megdícsérem valamiért)


- nem udvaroltam elég sokáig (nem tudom, de ha nem mélyül el egy ismerkedés 1 hónap alatt (sem!) akkor szerintem nem sok esély van már rá)


- nem is akartam vele járni, mert akkor összejöttem volna vele (Vicc, hogy azóta sem mondta el, hogy szerinte mit kellett volna tennem. :) )



Van persze olyan is (és Ő ismer a legrégebb óta), aki azt mondja, hogy mindent jól tettem, csak nem akart velem járni a lány.

És, hogy mindegy mit tettem volna máshogy, úgysem jártunk volna.



- Mit, hogy kell tenni egy udvarlásnál?

- Hányszor menjek oda egy nap?

- Mennyi bókot mondjak? (Jó, ha 20 új dolog van rajta, akkor 20-at, de ha még egy új csatt sincs a hajában, akkor is dícsérjem meg 10x a haját vagy a ruháját...?)

- Venni kellett volna neki mindig valami apróságot?

- Mennyi ideig kellett volna udvarolnom?


Fiúk és lányok is írhatnak, csak kérlek írjátok oda, hogy ki írta a választ.


Köszönöm!



2022. febr. 5. 20:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
#10 vagyok, pacsit :D
2022. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

7-es!


Az a furcsa, hogy pontosan tudta, hogy mit akarok.

És amikor beszéltem vele, vagy mondtam egy bókot akkor láttam rajta, hogy tetszik neki és örül, hogy érdeklősöm, hogy megismerhet... stb.


Nem tudom, hogy elrontottam valamit vagy csak valaki aki nem kedvel valamit mondott rólam...

Fogalmam sincs.


Épp ezért kértem, hogy írjátok le, hogy milyen/ hogy zajlik egy udvarlás. Pontosabban egy udvarlási folyamat.

2022. febr. 5. 22:03
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
És NEKED mi a megérzésed, mi miatt nem jöttetek össze? Biztos van legalább egy gondolatod erről. Ne másokat kérdezz, mert egyrészt nem tudják az egész affért visszanézni a te szemeden keresztül mint egy mozifilmet, másrészt alapból önmagukból indulnak ki. Hallgass a megérzéseidre és lépj tovább.
2022. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nekem az a megérzésem, hogy valaki bekavart.

Egyik héten még teljesen jóban voltunk, a következő héten meg került.

Mindig telefonált amikor elindultam felé. (Mikor visszanéztem és elindultam, akkor nem volt nála a telefon, csak úgy tett.)

Többször volt, hogy reggel összenéztünk, majd elfordult hirtelen, vagy épp "sürgős" dolga lett és arrébb sietett.

Egyszer kérdeztem, hogy mi újság, mire annyi volt a válasz, hogy "jajj, hagyj már békén". Előtte 2-3 nappal meg teljesen jól elbeszélgettünk, viccelődtünk...


De mindegy!

A kérdés nem az, hogy miért nem jöttünk össze.

A kérdés, hogy: Hogy/ mennyit kell udvarolni egy lánynak?

2022. febr. 6. 09:57
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem voltál neki szimpatikus és vonzó, ennyi a történt. Ilyenkor pedig értelmetlen udvarolni, mert úgyse fognak megváltozni az érzelmei, sőt, csak kellemetlenül fogja érezni magát.

Elég egyértelműen jelezte, hogy nem kíváncsi rád, te ennek ellenére folyamatosan mentél oda hozzá. Ez nem udvarlás, inkább csak idegesítő és bosszantó. Azért nem jöttetek össze, mert nem voltál szimpatikus neki és állandóan feszélyezted a jelenléteddel.

2022. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem, mert egy hónapig tok jól elvoltunk.

Egyik héten még teljesen jól elbeszélgettünk, majd a következő héten már került!

2022. febr. 6. 11:10
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
akkor jött rá, hogy lehet, hogy nem csak haverkodni akarsz vele, hanem el akarod hívni randizni
2022. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

#16

Szerintem azért, mert rájött, hogy te többet szeretnél, ő pedig nem, így ezt látta a legkönnyebb kiútnak.

2022. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez az egy hónapig tartó udvarlás dolog, nálam sosem volt ilyen, ha valaki kimutatta, hogy tetszem neki, én a tudtára adtam, hogy nekem ő nem és akkor nem is próbálkozott utána, vagy ha tetszett, akkor azt tudattam vele és akkor elég hamar össze is jöttünk, nem kellett sokéig udvarolni. Flörtöltünk, randiztunk, közös munka volt. Nem vagyok az a játszmázós "odavagyok a paliért, de nem adom könnyen magam, küzdjön meg értem" típus. Keress egy ilyen lányt te is. Az meg nem jó, ha ismerkedési fázisban minden nap dicséred. Ha majd jártok, akkor persze, de amúgy frusztráló napi 3-4 bókot fogadni. Meg az is idegesítő, ha nem hívod el időben randira. Mondjuk 3-4 nap után.
2022. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
1,5 hónap? Te nagyon hülye vagy. Kicsi tok kell neked, elhivod vhova aztán hazakisered ha látod h megvan a szikra sunan fogod és kész ….
2022. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!