Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet udvarolni pizzafu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet udvarolni pizzafutár lánynak?

Figyelt kérdés
A hangsúly azon van hogy nem nagyon van idő semmire, kihozza a pizzát, kifizetem és megy tovább. Pedig olyan csodás lány hozta, hogy jó lenne összeismerkedni vele..
2016. jún. 11. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nyomtass ki egy fotót magadról egy papírra, a hátára pedig írj valamit, és add a kezébe, mikor fizetsz. :)
2016. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk tiszteletben tarthatnád, hogy ő dolgozni van ott nem pasizni...
2016. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dicsérd meg. Kérd el a számát! Mond meg neki, nagyon tetszik neked és szeretnél vele még randizni.


Én ismertem olyan pizza futár srácot, aki kivitte a pizzát egy nőhöz és utána ment vele randizni.

2016. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjuk tiszteletben tarthatnád, hogy ő dolgozni van ott nem pasizni..."


Ha nem valami ostoba fapinä akkor még fel is dobja a napját azzal, ha tudatja vele, hogy bejön neki.

2016. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Persze, vagy frászt kap hogy valami ronda elmebeteg zaklatóval van dolga.

Önmagában persze jól esik ha valakinek tetszel, de értelemszerűen a kérdező nem akar itt megállni, ami ezen felül van az viszont kellemetlen ha egy idegentől jön, főleg akkor ha éppen dolgozik és szabályokhoz kell alkalmazkodnia és valószínűleg a megélhetése függ tőle.

2016. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Jaj hagyjuk már ez nem valami extra nagy szám meló, hogy aszondja ne kavarjon a pácienssel, vagy a tanítványával és különben sem ő nyomul a vásárlókra, hogy a megélhetése függjön tőle. A kérdező meg annyira nem lehet pszichopata, mivel nem saját kútfőből jövő nevetséges/ijesztő módon támadja le, hanem megkérdezi itt, hogy mégis hogyan lehetne. Max. nem jön be neki, na és? Akkor annyit mondt, hogy kedves vagy, de van barátom, aztán senkinek nem lehet egy rossz szava sem.


Komolyan, úgy bírom, mikor sírnak rínak a nők, hogy őket nem szólítja le senki, de az utcán ne szólítsa le, mert azt nem szereti, ha dolgozik, akkor se, mert azt se szereti, szórakozóhelyen ne zaklassa, mert a barátaival van, online se írjon neki, mert az is tiszta gáz. Akkor?

2016. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Aha, tehát ha ő csak pizzafutár akkor nem baj ha elveszíti a munkáját és éhen döglik. xD Értem. Nem arról beszéltem, hogy koncentrálnia kell a pizzakihordásra, hanem hogy valósznűleg mindenhol van olyan szabály, hogy a munkaidejében lehetőleg ne a szerelmi ügyeit intézze az ember és ezt szerintem ajánlatos betartani. Eleve milyen jogon osztályozod mások munkáját? Mindegyikr eszükség van. Az orvos nem fogja kihozni a pizzádat, sem eltakarítani a szennyedet az utcáról. Durva hogy a legtöbb fiú fel sem fogja mekkora bunkóság munkaidőben (persze nem a sajátjában, mer há az fontos, meg az is amikor sörözik a haverokkal) nyomulni másokra...

Amúgy meg tipikus hímsoviniszta duma, hogy ha valaki nem akar titeket, és nem ájul el azonnal nedves bugyival ha tetszik nektek, akkor az tuti fap*na. Ja vagy csak épp ti/akkor/ott nem érdeklitek és amúgy egy tök normális ember. -_- Ez az egyetlen érved? Senkinek nem kötelessége fogadni vagy örülni a közeledéseteknek.

Én egyáltalán nem igénylem hogy bárki bármilyen formában leszólítson és nem siránkozok, se senki más akit ismerek, szóval erről ennyit. xD

2016. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ide figyelj te okoskodó nő. Majd kíváncsi lennék rá, ha téged egy férfi sem szólítana le sehol. Akkor majd te is sírnál, hogy nem találsz magadnak párt.

Igenis le kell szólítani egy nőt munkaidőben is. És elkérni a számát, elmondani neki élőben, hogy szívesen találkozna még vele.

Az én apám így ismerte meg anyámat aki előadó volt, és munkaidőben hívta el randizni. Egyáltalán nem bunkóság nyomulni egy nőnél aki tetszik. Inkább akkor van baj, ha egy pasi nem próbálkozik egy nőnél sem. Persze ti nők ezt nem tudjátok, mert nem nektek kell oda menni egy pasihoz sem, hanem fordítva.

2016. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es benézted, mert nő vagyok a "hímsoviniszta" dumámmal. A kérdező meg világosan leírja, hogy a lényeg az, hogy rövid ideje van arra, hogy a tudtára adja megismerné, nem tervezi feltartani egy órát meg berángatni a lakásba és másfél órán át kefélni, hogy aztán elveszítse a munkáját, mert nem azzal foglalkozott, hanem a "szerelmi ügyeit intézte".


Te komolyan ilyen karótnyelt paranoiás picsä vagy? Mégis mitől veszítené el a munkáját, ha egy pasival mondjuk telefonszámot cserél, vagy megbeszélik, hogy pénteken találkoznak itt vagy ott? Ennél sokkal hosszabb ideig tart, ha valaki elkezd reklamálni, hogy újabban miért nincs annyi sajt a pizzán, mint egy hónapja.

2016. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

# 9/9 Időpont ma 20:24


Nagyon jól beszélsz, nagyon igazat adok neked. Ez egy paranoiás nő, akinek az is problémát okoz, ha számot cserélnek a pizzafutár csajjal.

2016. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!