Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mára teljesen elveszítettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mára teljesen elveszítettem az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
Mindig is csendesebb, visszahúzódóbb természetű voltam. Önbizalmam igazán sohasem volt. Nem tudom milyen érzés úgy a tükörbe nézni,hogy elégedett vagyok azzal amit látok. Természetesen tisztában vagyok vele,hogy senki sem tökéletes és mindenkinek vannak hibái. Viszont mások hibáit sohasem szoktam észrevenni ellentétben a sajátjaimmal. Már 25 éves is elmúltam és sajnálatos módon fogszabályozásra lenne szükségem. A felső fogsorom az amit szabályozni kellene. Hiába gyűjtök rá évek óta egyenlőre még anyagilag nem engedhetem meg magamnak. Annyira szégyellem,hogy emiatt nem szoktam beszélgetni senkivel sem, nem nevetek együtt az emberekkel. Mindig is takargattam félve a megszégyenüléstől.Sokszor nem azért nem beszélgettem az emberekkel mert nem akartam volna, vagy nem lett volna miről beszélgetni hanem ez a félelem és szégyenérzet annyira úrrá lett rajtam,hogy csak arra tudtam gondolni,hogy mások undorodnak tőlem, nevetségesnek tartanak és a hátam mögött csak kinevetnének. Évek óta vagyok egyetemista de itt sem ismerek senkit sem, nem beszélgettem az évek alatt egyetlen egy csoporttársammal sem. Egyedül voltam az első perctől kezdve. Néha a testvérem is gúnyos megjegyzést tesz számomra ami annyira elszomorít,hogy könnybe lábad a szemem miatta és napokig annyira rossz kedvem van,hogy semmihez sincsen kedvem. Emiatt tartok ott,hogy a lányokkal sem ismerkedtem sohasem hiszen úgy véltem ,hogy csak szégyent hoznék rá és sokkal jobbat érdemel nálam. Mit is képzelek magamról,hogy majd én fogok bárkinek is kelleni. Annyira elkeserít a helyzetem,hogy évek óta már szexuális vágyam sincsen és egyre komolyabb merevedési problémáim is vannak.Így a 25 évem alatt annyit sem mondhatok el magamról,hogy egyszer beszélgettem egy lánnyal. Semmilyen tapasztalatom sincsen.

2022. jan. 17. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy ha tényleg annyira gáz a fogsorod, akkor hogy tb alapon gyerekkorodban nem lett kezelve?

Na meg ha egyetemre jársz évek óta, akkor annyira azért nem lehet rossz az anyagi helyzeted. Szóval ezek csak inkább kifogások már bocsi.

A legjobb amit tehetsz az ha felkeresel egy pszichológust

2022. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem más dolgok miatt van önbizalomhiányom, de el tudom képzelni, hogy mennyire rosszul érithet. Főleg azért, mert nekem is vannak közeli ismerőseim, akik a szabálytalan fogsoruk miatt nem mernek mosolyogni. Pedig bárcsak mosolyognának a képeken és felszabadultan nevetnének. Szerintem nem néz ki rosszul, akiket így szoktam meg, szerintem jól is áll, nem is tudnám őket máshogy elképzelni.

Úgy állok hozzá, hogy amíg valaki rendszeresen jár fogorvoshoz, tehát nem hanyagolja el a szájhigiéniát, és nem hiányoznak frontfogak, addig minden rendben van, akkor is ha kicsit kuszák.

Egyébként a páromnak is a felső fogsora szabálytalan, de ezzel együtt szeretem, meg sem fordult a fejemben, hogy emiatt kevesebb lenne vagy akármi.

Tudom, hogy nehéz, de próbálj nyitni az emberek felé. Igen, észre fogják venni, de senki sem tökéletes. Ez nem ér meg annyit, hogy csak úgy magányosan elteljenek a 20as éveid.

2022. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Te szegény ne bánts virág! Néha tényleg úgy gondolom hiba volt a sorkatonaság eltörlése. Reménykedj hogy megszán egy csúnya kövér önbizalomhiányos ronda lány és boldogan éltek míg meg nem haltok.
2022. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, tudom mit érzel...

37 éves vagyok, nő..

Nekem is van egy olyan problémám a fogammal, ami miatt egész életemben szégyelltem magam.

Ezért ugyanígy voltam mint Te, nem nagyon beszéltem társaságban, ezért mindenki elkönyvelt egy csendes , szomorú embernek.

Igaz , nekem voltak barátaim, sőt férjem is van 17 éve.

Most 1 éve jutottam el oda , hogy fogszabályozót tudtam csináltatni.


Férjemnek nem igazán tűnt fel a probléma, mert én mondtam neki, de én tudom , hogy van és ez okozta az egész szorongást.


Remélem neked sikerül, és megváltozik ettől az életed!

2022. jan. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan....Mennyi lehet egy felnőtt fogszabályozás, max 2-300 ezer ft. Biztos, hogy nem egyösszegben kell letenni az asztalra.


Ha tényleg ennyire zavar, 25 éves korodra, ha mindennap 100 ft-ot tettél volna félre is összegyűlt volna már az összeg.


Nem fáj még eléggé, tesó.

2022. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5#


Ívenként 250.000 Ft.

És ez csak a sima fém.

Olyan 6 hetente kell menni ellenőrzésre , 7000 Ft alkalmanként.


4- és voltam

2022. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A középiskola befejezése után másfél évig dolgoztam segédmunkásként. Napi 10 órát dolgoztam 5000FT-ért. Sikerült annyi pénzt összegyűjtenem, hogy egyáltalán el tudjam kezdeni az egyetemet. A kollégiumot, az utazást és az év közben felmerülő költségeket fizetni kell valamiből. Nem a kifogásokat akarom keresni de amikor már majdnem közel jártam a célomhoz mindig közbe jött valami, most Pl az egyetem, hogy egyáltalán normális állásom lehessen majd a jövőben.
2022. jan. 18. 09:19
 8/15 A kérdező kommentje:
Havonta 100.000 Ft-ot kerestem, abból otthonra is segítenem kellett belőle.
2022. jan. 18. 09:21
 9/15 anonim ***** válasza:
És most mennyit keresel?
2022. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az egyetem miatt csak nyaranta tudok diákmunkát vállalni.
2022. jan. 18. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!