Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elveszítettem a hitem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem a hitem, hogy megtaláljam a nagy Ő-t. Egy hatalmas csalódáson vagyok túl. Jövőre harminc leszek, és azt érzem,el vagyok késve? Mit tehetnék? Ki mennyit várt itt közületek?

Figyelt kérdés
Azt látom, mindenki boldog körülöttem.Igényes vagyok,csini,jó a munkám, igazából saját lakáson kívül mindenem megvan. O hitel. De a boldogság hiányzik, és egy társ. Egy szerető férfi. Szeretek utazni,a jó élményeket, kirándulni, jókat beszélgetni. Lassan saját gyermekét, egyszer talán férjhez menni... De oly távol áll. 3 éves kapcsolaton vagyok túl. Imádtam, szerettem,sajnos nem kaptam vissza ezeket. Nekem ő sokkal fontosabb volt,mint fordítva. Lehet éveket kell várnom,hogy betoppanjon valaki az életembe? Sosem leszek már szerelmes? Arra gondolok, kiölte belőlem az exem,és mást már sosem fogok szeretni. Vannak sorstársaim itt a gyakorin? Ki mennyit várt a nagy szerelemre?
2020. szept. 22. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy éveket fogsz várni de az is lehet hogy heteken belül belép a nagy Ő az életedbe. Nem tudhatod. Ne add fel. Járj mindig nyitott szemmel és légy érdeklődő.
2020. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Hasonló történet után 30 évesen találtam meg Őt! Mikor már azt hittem nem is létezik ilyen, sőt már a szerelemben sem hittem, le is mondtam róla és elkezdtem inkább magammal foglalkozni egyszer csak megérkezett és borult minden. Ne mondj le róla, de tartsd szem előtt, hogy ha magaddal nem vagy rendben (pl egy régebbi szakítás miatt) mással sem lesz.
2020. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon magam alatt vagyok,és szörnyen nehéz. Csak telik az idő...
2020. szept. 22. 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Már megtaláltad, csak győzd kiválogatni a sok privát üzenetből, amit kaptál az itteni férfiaktól...
2020. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez a baj, hogy magad alatt vagy. Egy maga alatt lévő kétségbeesett nő hatalmas hátránnyal indul. Hidd el ezt megérzik. Nézz szét a világban, hány olyan példa van, hogy valaki 40-50 évesen talál párt meg szül meg ilyesmi. Nekem a közvetlen közelemben is van ilyen.
2020. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Egyetlen gond itt az, hogy rövid időn belül szeretnél gyereket. Induló kapcsolatban, ha ezzel letámadsz valakit, elriasztod.


Ismerkedj, randizgass, mérd fel a "húspiacot". Nincs ebben semmi rossz.

Én is úgy jártam, hogy egyedül maradtam 30 fölött (mondjuk én nagyon későn kezdtem az ismerkedést), de egyszer sem gondoltam, hogy már lekéstem volna.

Ismerőseim között több nő is van, aki 35 év körül szült (pont idén többen is). Szóval így nézve még legalább 5 éved van erre a projektre is.


Amiket írtál, hogy mire vágysz, én is osztom. Nekem is a minőségi idő az első, ebben érzem, hogy fontos vagyok. Ugyanúgy vágyok rá, hogy szeressenek és legyen kit szeressek. Szeirntem mindenki ilyen.


35F

2020. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Vannak! Több éve!

Ne keseredj el! Ne határolódj el attól hogy még rádtalálhat,de ne görcsölj rajta!

31F

2020. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod priviben beszélhetünk róla, kibeszélheted magadból :) 27f
2020. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

El vagy kesve?


En 36 eves vagyok, es meg novel sem voltam. Mit szolsz? Es meg millionyian vagyunk "elkesve".


36F incel

2020. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Ő vagyok. S nagy....
2020. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!