Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elveszítettem a hitem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem a hitem, hogy megtaláljam a nagy Ő-t. Egy hatalmas csalódáson vagyok túl. Jövőre harminc leszek, és azt érzem,el vagyok késve? Mit tehetnék? Ki mennyit várt itt közületek?

Figyelt kérdés
Azt látom, mindenki boldog körülöttem.Igényes vagyok,csini,jó a munkám, igazából saját lakáson kívül mindenem megvan. O hitel. De a boldogság hiányzik, és egy társ. Egy szerető férfi. Szeretek utazni,a jó élményeket, kirándulni, jókat beszélgetni. Lassan saját gyermekét, egyszer talán férjhez menni... De oly távol áll. 3 éves kapcsolaton vagyok túl. Imádtam, szerettem,sajnos nem kaptam vissza ezeket. Nekem ő sokkal fontosabb volt,mint fordítva. Lehet éveket kell várnom,hogy betoppanjon valaki az életembe? Sosem leszek már szerelmes? Arra gondolok, kiölte belőlem az exem,és mást már sosem fogok szeretni. Vannak sorstársaim itt a gyakorin? Ki mennyit várt a nagy szerelemre?
2020. szept. 22. 14:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
#9 36F sokkal kevesbe van elkesve mint 30N...
2020. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, de nőként erre már sokan vénlányt mondanának. Ráadásul mamahoteles/albérletes éhenkórászként elég esélytelen.
2020. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 BeefEater ***** válasza:
100%

Inkább vagyok egyedül mint a olyan nővel akivel nem illünk össze. Ez nem egy űrlap, ahol ki kell pipálni, hogy ez is megvolt hanem ez az életem.


Tanulj meg boldog és teljes életet élni egyedül is. Ha közben megtalálod az igazit akkor még jobb, de ne ekörül forogjon az életed.


(35 F)

2020. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12-es te normális vagy? Éhenkórász? Miért is? Jó munkahelyem van 8 éve, szuper fizetéssel. 0 hitelem van, autóm, félretett pénzem lakás önerőre, és bútoraim, szinte minden konyhai eszközöm,stb megvan. Fenntartom magam. Most veszek lakást,vagy családi házat, még nem döntöttem el. Vidéken,vagy városban.... Nem anyámék tartanak el. Sajnos sosem tehették meg,hogy segítsenek nekem!!!
2020. szept. 22. 22:26
 15/16 A kérdező kommentje:
Mindent magam értem el!!! Sajnos nem vagyok boldog,mert hiányzik egy társ. Ennyi.
2020. szept. 22. 22:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Felsorolnád, hogy milyen feltételeknek kell megfelelnie a leendő párodnak? Úgy talán jobban tudnánk saccolni, hogy a férfiak hány százalékából tudsz válogatni.
2020. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!