Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elveszítettem a nőkben és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem a nőkben és az ismerkedésben a bizalmat - mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokszor csalódtam, de időnként megnyugodtam és továbbléptem. Lehet, hogy most is így lesz -de a legutóbbi kapcsolatnál aminek most lett vége eléggé komoly céljaink voltak már. Nem akartam elképzelni mással ezeket csak vele. Nehezen tudok ebből a helyzetből elmozdulni.


2021. aug. 17. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Muszáj lesz nem általánosításban leélni az életed
2021. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Én is most esek át szakításon, már sokadjára. Mintha nem lenne olyan lány, akivel lehetne építeni a jövőt, eddig csak olyat fogtam ki, aki így vagy úgy de megszabotálja a kapcsolatot az éretlenségével.
2021. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

2

Igen, hiszen tudjuk, hogyha egy Nő, valami miatt a nem tetszését fejezi ki, az hiszti/éretlenség! Véletlenul sem arrol van szó, hogy már tizenödször szol, hogy csinálj meg valamit....neeem, éretlen a Nő...

🖕

2021. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Magadban keresd a hibát
2021. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

3-as, omg te miről beszélsz? xD

Nem egy nővel égettem meg már magam, és nem azért, mert kért valamit amit "nem csináltam meg".


Az én sztorijaim olyanok, hogy akivel eddig párkapcsolatban voltam, éretlen viselkedéssel szétzúzta a kapcsolatot. Pl külföldre elmenekült a családi problémái elől ezzel a kapcsolatát is elvágta. Volt olyan, aki hűtlen volt, mert depressziós és nem bírt egyedül meglenni. Volt akinek csak szexre kellettem, mert átutazóban volt, utána ment is vissza külföldre, és amíg itt tölti az idejét, "komoly párkapcsolat szerűt" akart megélni és nem mondta el, hogy amúgy nem gondolja komolyan. Volt olyan is, akivel semmiről se lehetett beszélni és megrekedt egy tizenéves szintjén.


De te biztos jobban ismered az életemet és a párkapcsolataimat :D

Egy sort nem írtam a nőnek a nem tetszésének kifejezéséről, hisztiről, vagy hogy tizenötször szóltak nekem bármiért is...

Te nagyon veszekedni akarsz.

2021. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Értem, amit írsz. Tiszteletreméltó, hogy haladni akarsz a felnőtt életedben a párkapcsolat terén is. Valószínű mégis a lányok szűrésénél követhetsz el némi hibát, leszámítva, aki átutazó volt, és nem szólt neked. Lehet, tovább kéne tartson az ismerkedés szakasz a kapcsolat vagy összejöves előtt, hogy jobban kijöjjenek a belső dolgai a nőnek. Pl. Az, hogy rossz társalgó valaki, éretlen gondolkodású, kiderül hét 5 6 r ad ndi alatt. A depresszió is ilyen pl. Elmondja előbb utóbb a randikon a csaj. Nem lehet,, hogy túlzottan a külsőre mész? Elvakít a trendi insta girl? Nem jó hálóból meritesz, az látszik..
2021. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os,

Nem insta girl-ök voltak, sőt, inkább introvertáltak. De értem amit mondasz, és barátaim is jelzik nekem, hogy túl gyorsan "adom meg magam", hosszabban kéne ismerkednem.

A depressziósnál leintettem a red flageket, az volt bennem, hogy "meg tudom menteni", még egyetemen csúszást is bevállaltam érte, amikor megszeretem a másikat, akkor nagyobb áldozatokat is hozok a másikért, olyat, amit visszatekintve nem szabadott volna, olyat amire külső szemmel azt mondaná az ember, hogy esetleg házasságban lehetne.


A hiba tényleg nálam lehet, hogy rosszul szűrök. De ami az alap kérdést is illeti... mintha nem is találni más lányt. Biztos van, de nagyon el vannak bújva. És akinek kezdetben örülök + rosszul szűrök, azoknál utólag derül ki, hogy megint olyan a másik, akivel nem lehet hosszú távon építeni.

A mostani mellényúlásomnál újra megerősödött bennem a tanulság, hogy még hosszabban kéne ismerkedni és a red flageket komolyan venni, nem szabad leinteni, mondván "senki se tökéletes, így is elfogadlak".

2021. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod, 6. Vagyok. Most csináld is meg, amit megfogalmaztál😀Vannak jó nők, hidd el. Én is az vagyok🏝️. Érdekes, hogy másik nickről kommenteltél? Nem azt írta, hogy a kérdező kommentje.. Na jó halászást, csak tudatosan, a legjobb halat kívánom.
2021. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, kedves tőled ^^

Amúgy nem én vagyok a kérdező, de értékelem, hogy külön reagáltál segítőleg a kommentemre. Remélem azért a diskurzus hasznos a kérdező számára is, mert mi itt jól elvagyunk, elbeszélgetünk 😅

2021. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaaaa😀😀😀😀😀
2021. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!