Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek, ha 32 év valamen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha 32 év valamennyi párkeresési próbálkozásotok sem sikerülne?

Figyelt kérdés

Igen, ennyi idő alatt jött össze 0 darab nő, a próbálkozások, kísérletek ellenére.


Abbahagyni, és élni így? Munka és ennyi?


2022. jan. 14. 19:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
20-as, köszönöm a kommentet. Az ilyenek miatt érdemes feljönni erre az oldalra.
2022. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
47%
Kb 10 év nem volt nőm, most vagyok 38. Amit a 20-as ír az szánalmas, én is gondolkoztam így, hogy kitűzök egy életkort és ha addig nem lesz semmi akkor vége, de rájöttem hogy ez egy baromság. Én az utolsó szakításom óta ami 10 éve volt nem kerestem nők társaságát mert annyira megviselt a dolog, de pár éve jöttem rá hogy hatalmas hibát követtem el. Az önsajnáltatás és a nők hibáztatása nem vezet sehova. Tudjátok van az a mondás "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.". Ha 100 próbálkozásból 0 a siker akkor valamin változtatni kell. Én már beláttam sok mindent magammal kapcsolatban, és minden nap teszek azért hogy jobb legyek és NEM, NEM a nők kedvéért, hanem magam kedvéért. Természetesen beszélgetek nőkkel, ismerkedem, de nem görcsösen. Úgy állok hozzá, hogy lesz ami lesz, legrosszabb esetben is tanulhatok valamit egy elutasításból vagy csak barátok leszünk. Elég introvertált személyiség vagyok, emiatt évek alatt leépültek az emberi kapcsolataim, de szép lassan építem az vissza az ismeretségi körömet mert így valós EMBEREKKEL, nőkkel találkozom és kapok visszajelzéseket, tudok kommunikálni. Az a baj a mai elkényelmesedett társadalommal, hogy mindenki azonnal szeretne mindent minimális energiabefektetéssel, amikor ez nem így működik. Én például azt csinálom mostanában, hogy rég látott ismerős csajokra írok rá és hívom el őket randira, ha megtudom hogy egyedülállóak, így nem teljesen ismeretlenekkel ismerkedem. Eddig egész jól alakulnak a dolgok. Én azt mondom fel a fejjel. Ha valaki azt mondja nekem hogy igen én mindent megtettem tényleg mindent amit lehet, hogy kihozzam magamból a legjobbat és így sem értem el sikereket a nekem tetsző nőknél akkor azt mondom lehet lejebb kell adni kinek mi fér bele, de a szánalmas siránkozásra senki sem kíváncsi, főleg nem a nők nagy része. Nem egy óvodás kisfiúra vágynak hanem egy felnőtt önálló férfira ezt kell megérteni.
2022. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

22-Kit érdekel a nők mire vágynak? Pont ez a baj, hogy azért válogatnak, mint Rozi a ruhásboltban, mert minden férfi a kegyeiket keresi, meg meg akar nekik felelni.


Te 10 év után fogsz visszaesni ugyanabba a hibába, mert az idő során elfelejtetted mi volt akkor, persze, mivel 10 évig ki se néztél a a randipiacra, vagy húspiacra. Gondolod most nem fogsz szakítani? 10 év alatt a randipiac és úgy en bloc a párkapcsolatok, meg az egymáshoz való hozzáállás, tisztelet úgy elkrvult hogy ha mélyebben belefogsz menni, sikítva fogsz kimenekülni. Pedig 10 éve is katasztrófa volt.

2022. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!