Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy eddigi életemben minden próbálkozásom gellerként pattant le a lányokról?

Figyelt kérdés

Élőben, neten mindenhol lepattintanak és kedves leendő válaszoló nem vagyok kövér, ronda, igénytelen, nem dadogók, bunkó vagy munkanélküli vagy bizarr. Bár tegnap is láttam ahogy pórázon vezeti egy nő a pasiját(?).

Szóval van olyan, hogy a lányok együttesen tartozkódnak egy pasitól különösebb ok nélkül?


2019. szept. 4. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem jársz fura ruhákban? BIZTOS nem vagy ronda?
2019. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, vagy egy titkos chat szobánk, ahol mind összebeszélünk, hogy téged ok nélkül kerülni fogunk, pusztán szívatásból.
2019. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Mivel probálkozol?
2019. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ilyen.

De olyan van , hogy valaki jófejnek hiszi magát, és igazi b.unkó. ( ne vedd magadra )

2019. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Rosz a szöveged.
2019. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Én ezért nem is próbálkozom, felesleges, nem hiányzik a kudarcélmény.
2019. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Ezer és egy oka lehet, amit mi ismeretlenül nem tudhatunk. Esetleg érdemes végiggondolnod saját magadat is, hogy valóban kész vagy-e egy kapcsolatra. Nem túl görcsösen próbálkozol-e? Érzi-e a lány, hogy konkrétan ő keltette fel az érdeklődésedet, vagy csak nőt akarsz, és épp belé botlottál? Önmagadat adod-e? Mert ha valaki csak úgy tesz, hogy ilyen vagy olyan, az gyakran eléggé meglátszik, és nem túl szimpatikus az emberek szemében.
2019. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Lehet csak magad szerint nem vagy ronda, lányok meg mást gondolnak.
2019. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hollófernyiges ***** válasza:
67%
Azért lehet, mert olyan szavakat használsz, amiket nem ismersz.
2019. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
"Bár tegnap is láttam ahogy pórázon vezeti egy nő a pasiját(?)." Talán az a baj, hogy nagyon furcsa helyeken járkálsz állandoan. "tegnap is ...." vagyis nem egyedi eset környezetedben az ilyesmi. Lehet, hogy nem vagyok elég figyelmes de jártamban-keltemben nem szoktam ilyesmivel találkozni.
2019. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!