Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy eddigi életemben minden próbálkozásom gellerként pattant le a lányokról?

Figyelt kérdés

Élőben, neten mindenhol lepattintanak és kedves leendő válaszoló nem vagyok kövér, ronda, igénytelen, nem dadogók, bunkó vagy munkanélküli vagy bizarr. Bár tegnap is láttam ahogy pórázon vezeti egy nő a pasiját(?).

Szóval van olyan, hogy a lányok együttesen tartozkódnak egy pasitól különösebb ok nélkül?


2019. szept. 4. 11:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Lehetsz bármilyen ha nem mész oda a kellő magabiztossággal és pozitivitással. Itt buknak el legtöbben mert ha ritkán, nagy nehezen odamennek tuti rástresszelnek és elijesztik ezzel a vadat 😆
2019. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt az ember nem magáról dönti el, hogy bunkó vagy bizarr. Nekünk fogalmunk se lehet, mert nem létezik Közös Női Fórum, ahol feketelistáznak. Lehet gáz a szöveged, lehet gáz a megjelenésed, lehet borzasztóan személytelen leveleket írsz, lehet lesüt rólad, hogy neked tök mindegy ki, csak érjen már a f4szodhoz. Lehet lazítanod kéne a nagy társkereséssel, mert futsz neki a falnak folyton és akkor te is olyan leszel, mint itt a sok összeesküvés-elmélet gyártó.
2019. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Diazepam ***** válasza:
87%

Tartózkodnak? Együttesen?

Nem lehet, hogy az a baj, hogy 3 mondatodból 2 értelmetlen és rosszul használod a szavakat?

2019. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fura, hogy mennyien írják, hogy ilyen nincs és biztos valami nagyon gáz a kérdezővel... Ti nem szoktatok néha körülnézni a környezetetekben? Mert az enyémben jó pár teljesen átlagos srác van, akik teljesen normálisak, mégsem kellenek senkinek. Az ok egyszerű: Nincs bennük semmi extra. Elpoénkodnak, de nem elég viccesek. Nem néznek ki rosszul, de elég jól sem. Nem csipkelődnek, parasztkodnak, hanem kedvesen próbálnak ismerkedni.
2019. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam: Élőben, neten mindenhol lepippantanak...

:D :D :D

Amúgy szerintem az lehet az oka, hogy látszik rajtad, mennyire akarod. Ha ezt érezteted egy nővel, hátrálni fog.

Legyél lazább! Mutasd azt, hogy talán tetszik neked, de nem biztos! Így kíváncsibb lesz rád.

2019. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, miért pontoztatok le? Csak építkezni szeretnék a válaszokból köszi!
2019. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!