Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36éves vagyok hiába minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várakozó kérdése:

36éves vagyok hiába minden próbálkozásom nem akarnak észrevenni. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Kérésre tudok képet is mellékelni magamról.
2017. ápr. 29. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

mi a stratégiád? hányszor változtattál már ezen? milyen a belső tulajdonságod?

mennyire görcsösen ragaszkodj, hogy legyen valakid?


36 évesen még soha nem volt párod? biztos, hogy nem vesznek észre, nem inkább az van, hogy te nem akarod őket észre venni?

2017. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kik nem vesznek észre? Miért tőlük várod, hogy észrevegyenek? Miért nem te veszed észre őket?
2017. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
több mint való nem próbáltál mindent.. kb 1 vagy 2 dolgot kipróbáltál.. az a próba is tartott kb 2 napig. Aztán a sült galamb nem repült a szádba így betudtad, hogy nem is működik!
2017. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na engem kíváncsivá tettél.

Küldd!

2017. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Nő vagy vagy férfi? Ha nő akkor nem tudom, ha férfi, akkor ne arra várj, hogy észrevegyenek!
2017. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet légyszi :)
2017. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagy? Hol próbálkozol és milyen aktívan? Írjál már kicsit részletesebben a helyzetedről mert így senki nem fog tudni érdemben hozzá szólni. Ha gondolod priviben is írhatsz nekem magadról képpel együtt.
2017. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk ezt a nemi alapú megkülönböztetést...
2017. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kép jöhet nekem is.
2017. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!