Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek, ha 32 év valamen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha 32 év valamennyi párkeresési próbálkozásotok sem sikerülne?

Figyelt kérdés

Igen, ennyi idő alatt jött össze 0 darab nő, a próbálkozások, kísérletek ellenére.


Abbahagyni, és élni így? Munka és ennyi?


2022. jan. 14. 19:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32 évesen lett az első komoly bnőm.. addig csak unalmasabbnál unalmasabb randik voltak, amiknek semmi folytatása nem lett.
2022. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem még haverok se akartak beszervezni vagy éppen befizetni senkinek, pedig ezt is jó néven vettem volna. A nők pedig se sajnálatból se jóindulatból nem képesek segíteni, beleszeretni meg pláne nem az ilyen idős szüzekbe, mert úgy vannak vele, ha már ekkora lúzer az illető, dögöljön meg egy magányos senkiként vagy kpecérként. Mindegyik ugyanúgy gondolkodik.
2022. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék rájönni miért nem megy. Ha tudsz rajta változtatni, változtass gyorsan, most vagy soha alapon. Ha nem, akkor elengedném a dolgot, majd alakul valahogy.
2022. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy:


-Valamit nagyon rosszul csinálsz

-Nincs nagy értéked a nők szemében


Szóval ezeken kezdenék el gondolkodni, hogy mik a hibáid, milyen területen vagy elmaradva és hogyan tudnád ezeken megváltoztatni.


Pl.:

Csúnya vagy?

Menj konditerembe, heti 3-4x évekig és járj jó ruhákban. Hiába van bármilyen születési deformációd vagy akármilyen küllemi problémád, a maximumot mindenképpen kitudod hozni magadból ami biztosan 100x jobb mint a mostani kinézeted.


Nincs lehetőséged ismerkedni?

Kezd el egy új hobbit, járj közösségbe, beszélgess új emberekkel stb..


Talád meg a problémákat, majd a megoldásokat.

2022. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
10-es, most miért ne kefélhetne egyet, ha már eddig csak kudarc volt az élete?
2022. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15


A #7-es kérdésre akartam válaszolni. :)

2022. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyik rokonom lassan negyven és még soha nem volt párja. A saját anyja azt mondja, hogy csak akkor lesz nője, ha ő maga tesz egyet az ölébe. :D

Nem mindenkinek osztottak párt.

2022. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

En mar reg nem probalkozom, nincs ertelme.



37F incel

2022. jan. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én ha eljutok randira, mindig megbánom, olyan rosszak és erőltetettek voltak.


A nők elvárják hogy szervezkedjek, utána meg végig unott pofával ülnek, aztán jön a lekoptatás.


Aztán belegondoltam minek szívatom magam ezzel, ráadásul időbe és pénzbe is kerül. Úgyhogy inkább elfoglalom magam mással. 31f

2022. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
13%

Érdekes, én pont ennyi idős koromra (az ún. Krisztusi kor) tűztem ki hogy már akkor nem élhetek, addigra végeznem kell magammal. Mert ha megélném totál sikertelenül (természetesen) azt a kort, ami már a fiatal évek teljes elmúlását jelenti, de felmutatnom magam számára nem tudok semmit (a prostikon kívűl) akkor szégyen lenne élni. Már most 29 évesen is az, egyszerűen elviselhetetlen a gondolata hogy harmincas meglett férfikorban is így tengődjek.

Szóval az egyetlen megoldás számomra az önkezűség.

Én másnak ezt nem javaslom, mert mindenkinek magának kell eldöntenie hogy mit akar az élettől. De az biztos hogy így élni nem érdemes.

2022. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!