Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma miért ilyen nehéz a párkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért ilyen nehéz a párkeresés?

Figyelt kérdés

Egy 27 éves lány vagyok aki nyit a külvilág felé. Eljárok helyekre, új embereket ismerek meg, barátságokra teszek szert (extrovertált vagyok) még sem találok párt. Nem vagyok híve a társkereső oldalaknak, de már a tinderre is felregisztráltam hátha lesz szerencsém, de eddig nem jött össze.


Sajnos már kezdem feladni, nincs bennem már annyi lelkesedés és már kezdek ráfeszülni erre. Mielőtt valaki a külsőségekkel jön, nem vagyok csúnya és nem vagyok elviselhetetlen sem.


Vajon ennyire szerencsétlen lennék a szerelemben vagy csak rossz helyen keresem?



2022. jan. 7. 18:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
28-De lefogadom neked is van okostelód, smart tv-d, netflixed, ikeás cuccaid. Ha csak nem egy barlangban élsz. Az is ugyanolyan gáz. Nem ezekkel a dolgokkal van a baj, hanem az emberekkel. Nem a teló tehet róla, ha valaki nem beszélget valakivel, hanem mert mondjuk a húszéves azt se tudja minek van ott a csaj, azt hallotta a csajokat ide oda vinni kell, vagy nyavalyog neki, vigye el, közben a másiknak semmi kedve, persze ,hogy inkább néz ki a fejéből. Ha meg csak szexre szedte össze a csajt, örüljön, hogy elviszik valahová.
2022. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nekem gyanús!


1. 27 évesen te ne lánynak hívd magadat, hanem nőnek (nem megbántás, csak a lány jelző 18 év alatt még okés, de 27 évesen az már nagyon is nő)!


2. Ha extrovertált vagy, akkor könnyebben ismerkedsz a férfiakkal és, hogy nem talász párt, az azért lehet, mert barátzónába rakod őket, aminél vagy megpróbálnak kitörni (ami ritkán sikerül ezt TE IS NAGYON JÓL TUDOD, HISZEN NŐ VAGY), vagy kilépnek a barátzónából és a kapcsolat megszakad!


Szóval az lehet a dolog hátterében, hogy sok pasit koptatsz le! Amivel semmi gond nincsen, mindenki válogat, csak akkor ne csodálkozz, ha ezek után nem nagyon találsz párt!

2022. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban sokkal könnyebb a társkeresés. Én erősen introvertáltként 24 évesen találtam párt, életem szerelmét, netes társkeresőn, alig 6 hónap alatt. Azóta össze is házasodtunk:). Igaz, ez 12 éve volt, de azért nem annyira régen.

Egyre közelebb vagy a 30- hoz, mégis hiába van egy elérhető lehetőség , amitől, te dacból, vagy ki tudja miért, de mégis elzárkózol.

Akkor nem kell panaszkodni hogy nem jön össze, hisz nem is szeretnéd annyira, ha szeretnéd, megragadnál minden lehetőséget.

Sosem tudhatod hol találod meg végül. Ezért kár kizárni egy jó, és egyébként kényelmes formáját a párkeresésnek.

2022. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
58%

#33: "Én erősen introvertáltként 24 évesen találtam párt, életem szerelmét, netes társkeresőn, alig 6 hónap alatt. Azóta össze is házasodtunk:). Igaz, ez 12 éve volt, de azért nem annyira régen."


És bizonyára felhőtlenül boldog a kapcsolatotok, ezért írsz 0 óra 55 perckor a Társkeresési problémák kategóriába.


Annyira vagytok hitelesek ezzel a "társkeresőn találtam meg a párom, a mai napig együtt vagyunk/családunk van" válaszokkal, mintha egy Nobel-békedíjas Putyin.


Ti is ugyanúgy önigazolni jártok fel ide, csak ti az itteni incelekből merítiek az erőt, ami túllendít a keserves hétköznapokon, hogy lehetne rosszabb is és ne rúgjátok fel a hitellel, közös gyerekkel meg egyéb dolgokkal bonyolított hosszú kapcsolatot meg hogy emlékeztessen, hogy 12 évvel ezelőtt is milyen nehéz volt, aztán csak összejött, most öregebbek vagytok, még nehezebb lenne új párt találni, maradjon a régi.


Esetleg ennél is rosszabb... Az akár több éve meglévő szeretőhöz vagy a több éve fennálló rendszeres félrelépésekhez kerestek szintén lelkiismereti megnyugvást azzal, hogy itt mennyivel gerinctelenebb emberek írnak ki kérdéseket, ti ezekhez képest nem is vagytok annyira rosszak, elvégre ti sokkal hosszabb kapcsolatban vagytok hűtlenek és védekeztek és nem estek teherbe/ejtitek teherbe a szeretőt és így tovább...


Túlságosan ismerem már az embereket ahhoz, hogy ilyen hazugságokon ne lássak át...

2022. máj. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

34. Szegény te, nagyon savanyú lehet a szőlő😂😂😂

Persze, mert egy párnak 0-24 ben egymás szájában kell lógni ugye? Az aztàn marha egészséges lenne. Ja mégse.

Nem mintha bármi közöd lenne hozzà, de sorozatot nézek a lapotopomon, közben néha szoktam nyomkodni a telefonomat. Ez a nagy hatalmas rejtély. Nem vagyok nyugger, hogy a szabadságom alatt este 8-kor aludjak.

Sajnálatos ha neked ennyi az életed, hogy ilyen összeesküvés elméleteket gyártasz. Nem is csoda ilyen mentalitással, hogy a lőtéri kutyának se kellesz. Nagyobb örömöd ne legyen az életben te troll.

2022. máj. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Ja és tovàbbi tévedésekben élsz, általanosítasz, nincs hitelünk, és gyerek sem mert nem akarunk. Tovàbbi jó hisztizest 34
2022. máj. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
33. Azt azért alá kell írom, hogy 12 éve biztosan nem volt ennyi troll meg hogy csak egyéjszakásra kell az illető társkeresőn. A Tinder 90%-ban nem hosszútávú kapcsolatokra lett tervezve, Magyarországon valamiért gyakrabban használják hosszútávú párkeresési célra, mint máshol, pedig eredetileg nem ez volt a funkciója. Vannak más oldalak is, de a régi hagyományosabbak elvileg eléggé népszerűtlenek ma már. A néhány felkapott opción meg komoly munka szűrni ki jöhet szóba egyaltalán. Hasznos tud lenni a társkereső, ha valaki olyan igényekkel, életvitellel, hobbival rendelkezik, amihez nehéz az életben társat találni. Számomra az hogy tudatosan gyermektelenek vagytok egy speciális életvitel, hasonlóan ahhoz, ha valaki LMBTQ stb... Lehet az életben is találtál volna jó partnert, de nem olyat, aki ugyancsak nem akar gyereket. Ezért lutri az ismerkedés, mindegy, hol próbálja az ember. Szerencsére neked szerencséd volt. ;)
2022. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

#37: A Tinder nem is akar jól szűrhető lenni, de még a Badoo meg a többi nagy is elment ugyanebbe az irányba.


Ráadásul a Tinderen hiába húzol jobbra akárkit, ha neki az ő saját szűrőfeltételeiben nem jelensz meg, akkor ESÉLYE SINCS téged jobbra húzni.


Vagyis férfiként keresed a potenciális nőt 18 és 40 között 30 évesen, a 25 alattiaknak 27-28-ig van beállítva az életkorlimit, a 35 felettieknek meg 33 és 45 között. Tehát ellövöd a 100-as limitedet, amiben valójában csak 10-15 olyan jobbrahúzás van, ahol a másik félnél is megjelentél.


Ugyanez igaz a távolságra is.


A Prémium pedig a nőknek kedvez leginkább, mert nem is kell vakon swipe-olniuk, elég ha megvárják, hogy akik őket swipe-olták, azok közül a kiválasztottakat visszaswipe-olják.


Eközben eleve az lenne a normális, ha a szűrőfeltételeid alapján már eleve csak az olyanoknak jelennél meg, akiknél szóba jöhetsz.

2022. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki még ma keressen párt, mert minden nappal egyre nehezebb lesz.


Én is keresek: 32f/mérnök-írj rám ,ha 20-25 közötti lány vagy és érett gondolkodású.

2022. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

37-es vagyok, én csak más nők sztorijaiból merítek, akik Tindereztek, én 25 éves nőként még sosem próbáltam. Nem is szeretném, de félek egyedül maradok így. Az életben ugyanis 0 sikerem volt eddig, most kezdek el járni egy szakemberhez, hogy kezdjek el végre dolgozni magamon. Előbb kellett volna már mert nőként ez 2x olyan kellemetlen, mint férfiként, aláírom a párkeresésben a férfiaknak van nehezebb dolga. Amelyik nőnek ugyancsak nem megy, mint nekem, ott azért vannak gondok és én nem is tagadom, hogy van.


39-es látod ez a hozzáállás sem szimpatikus nekünk, miért akarsz 32 évesen -10 évvel fiatalabb lánnyal kezdeni. Én sajnos 5+ évet sem tudok már elképzelni, túl sok negatív tapasztalatom volt a környezetből, akik nagyobb korkülönbséggel mind szakítottak/elváltak és nagyon csúnyán.

2022. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!