Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma miért ilyen nehéz a párkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért ilyen nehéz a párkeresés?

Figyelt kérdés

Egy 27 éves lány vagyok aki nyit a külvilág felé. Eljárok helyekre, új embereket ismerek meg, barátságokra teszek szert (extrovertált vagyok) még sem találok párt. Nem vagyok híve a társkereső oldalaknak, de már a tinderre is felregisztráltam hátha lesz szerencsém, de eddig nem jött össze.


Sajnos már kezdem feladni, nincs bennem már annyi lelkesedés és már kezdek ráfeszülni erre. Mielőtt valaki a külsőségekkel jön, nem vagyok csúnya és nem vagyok elviselhetetlen sem.


Vajon ennyire szerencsétlen lennék a szerelemben vagy csak rossz helyen keresem?



2022. jan. 7. 18:59
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
83%

Manapság ha az ember komoly kapcsolatot keres (bár ez elég relatív) mindenki menekül mert abba munkát kell fektetni amit persze nem szeretnek, ezért inább keresik az egyszerűt mert a mai világban a gyors és egyszerű örömök és boldogságot tartják értéknek!

Kérdező!

27 éves vagy és szerinted nem vagy csúnya akkor kb napi 20-30 férfi próbálkozhat be na most mivel ti jóval nagyobb edényből tudtok válogatni így kétlem hogy nem találsz magadnak ha csak nicsennek nagyon elszálva az igényeid a szerelem meg kialakul az nem csak úgy jön nem összekeverendő a vágyal!

2022. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Nekem barátságból alakult ki általaban szerelem, de elsőre is már vonzódtam hozzá, viszont most inkább azt érzem, hogy falakba ütközöm...

Valamiért nehezebben megy, nem a megfelelőnél próbalkozok szerintem.

Nekem sajnos bizalmi problémaim vannak, nem merek közel engedni másokat ez minden kapcsolatomnál (barátság, párkapcsolat) így van és szerintem ez is kihatással van erre, de ezen igyekszem javítani...

Viszont most azt érzem nehezebben megy, kezdek belefáradni és elzárkózni.

2022. jan. 7. 21:09
 13/42 anonim ***** válasza:
76%

Olvastam egy esettanulmányt ahol azt vizsgálták, hogy a mai fiatalok milyen arányban találnak szimpatikusnak valakit. Csináltak egy 100-100 (100 férfi/100 női) képből álló sorozatot amiken a nagyon rondától a különösen szépig szerepeltek emberek. Ezeket a képeket mutatták meg az ellenkező nemű tesztalanyoknak, ahol értékelniük kellett, hogy mennyire találják vonzónak.


A fiúk esetében a tetszési arány normál eloszlású volt. Azaz kevés nagyon nem vonzó, sok átlagosra értékelt, és kevés nagyon vonzó.


A lányok esetében a képeken lévő férfiak 80%-át nem találták vonzónak, keveset értékeltek átlagosnak, és csak nagyon minimálisat nagyon vonzónak.


Szóval lehet, hogy csak túl magasra tetted a lécet...

2022. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
61%
12: kialakult mégis egyedül vagy, hogy lehet? Ezt nem részletezted eddig...
2022. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
78%

13

Ez teljesen nyilvánvaló egy nő 10 férfiból max 1 vagy 2 választana míg a férfi 9 nőt is választana na de még a 10, et is egy kis pia után!

Ez egy párválasztási stratégia!

A baj manapság a merítês amiből válogathatunk régen max a falu vagy város volt a merítés de ma ott az ország és a világ is így a döntés mégnagyobb ami persze nem olyan jó mint amilyennek hangzik mert így mindíg lessz egy jobb és persze azt is akarnak!

2022. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
60%

Unalmas már ezaz ócska duma....jajj mindenki csak szexkapcsolatot keres csak alkalmit....mindenki csak dugni akar mindenhol..


Annak a srácnak akit ismersz 10 éve és ott áll melletted a boltban annak is megfordul a fejében, hogy milyen lehetsz meztelenül...


A legtöbb embernek megfordul a fejében :)


A társkeresőkön a kép az első. Ha senki nem írt még neked sehol, és senki nem húzott még jobbra, vagy nem volt még ilyen match a tinderen.....akkor valakinek bazira nagyok az igényei.

2022. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
82%
Merre szoktál járni, myen helyeken próbálkozol, ismersz meg új embereket?
2022. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, azt mondod, barátságokra teszel szert. Talán mindkét nemből, talán korábban is könnyen szereztél barátokat, talán csak azóta, mióta romantikus kapcsolatot keresel. És azt is írod, szerinted az emberek elsősorban alkalmi kapcsolatokat keresnek, nem elköteleződőset. Te barátságban milyen vagy, elköteleződős, fontos a szoros kapcsolat, programok, élő találkozás, bizalmas beszélgetések? Sok barátod van? Milyen vagy velük? Milyenek ők veled? Mit keresel egy barátságban? Mitől nevezel valakit a barátodnak? Sok kell ahhoz, hogy valakit barátnak nevezz? Akik most a barátaid, ugyanazok voltak tíz éve is, vagy ezek cserélődnek, gyorsan elkopnak a kapcsolataid? Ha neked egy barátság mély, tartalmas kapcsolat és több ilyen is van az életedben jelenleg, nincs közöttük olyan ember, akivel összebújást, szexet is el tudnál képzelni? Aki veled esetleg hasonlóan? Mert ha a barátságaidban minden van (ezt nem tudom, csak kérdezlek), csak testiség nincs, akkor esetleg aki külsőre tetszik, vagy te neki, próbáld áttenni más síkra a kapcsolatotokat. Nem jó ötlet? Én nem tudom megítélni, nincsenek barátaim, csak ötletelek.
2022. jan. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
77%
Sejtettem, ha jól nézel ki, mégse jön össze, akkor a személyiséged lehe gázos, de már írtad is.
2022. jan. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
szeptember 11 óta minden nehéz
2022. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!