Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeket figyelembe véve mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket figyelembe véve mit árulnak el az említett férfiról ?

Figyelt kérdés

Adott egy 24 éves egyetemista férfi. Barátnője és barátai sem voltam sohasem. Mióta az egyetemen tanul az első perctől kezdve egyedül van, nincsen társasága, nem jár el semmilyen rendezvényre sem és beszélgetni sem szokott a csoporttársaival sem. A vizsgái idáig kivétel nélkül sikerültek szinte elsőre.


Teljesen világos a helyzet,hogy az egyedüllétre kell berendezkednie a jövőben?



2021. dec. 26. 16:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Annyira nem ciki, mint itt kiakadni egy vadidegenre, ahelyett, hogy a saját problémáidat kezeltetnéd :DDD Ne másnak adj tanácsot, magadat tedd rendbe!
2021. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Valamiért gyermekkoromtól kezdve ilyen voltam. Mindig is visszahúzódó voltam de szerintem ez már akkor is beteges volt.


Nem értem miért lennék emiatt gyökér.

2021. dec. 26. 17:43
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

11

Babuci, attól, hogy leírtam két csúnya szavacskát, nem ment fel jobban a vérnyomásom, csak te hiszed azt.

2021. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy alakítja az életét, ahogy jónak látja!

Én az esetleges majdani barátnődet sajnálom: kevés embert elégít ki kizárólag a saját (esetleg a társa) társasága - nagyon rossz példa lesz az utódoknak!

Van egy ilyen ismerősöm: hatalmas koponya, frenetikus tudással - és viselhetetlen szocializálódással, égő kommunikációval.

2021. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi létezés eredménye egy diploma. Kérdés, hogy mit tanulsz. Aszerint kell szociálisnak lenned. Lesz a diplomádnak egy előnye: olyan emberek közé kerülsz, akik inkább szociálisak, mint nem, így egy kis gyakorlással te is be tudsz ebbe illeszkedni.


Az aszociális viselkedés tanult. Ahogy ezt meg lehet tanulni, a szociális viselkedést is meg lehet. Ha egyetemen vagy, akkor hülye nem vagy. Olvasgass és alkalmazd a gyakorlatban a szociális mintákat. Nem olyan nagy mutatvány, majd belejössz. Hajrá!

2021. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

semmi baj nincs ezzel, én sem szeretem a közösséget, már gyerekkorom óta. tök jól elvagyok egyedül. koncentrálj a tanulmányaidra, keress értékes hobbit, sportot, fejleszd magadat. egy csomó ember az elvonulásban találja meg önmagát. Felesleges magadra erőltetni egy másmilyen attitűdöt, mert az nem te leszel, de ahogy érzed barátom...


Ajánlanám az Osho könyvek olvasását!


Azért, mert nem a többséget követed, és van saját utad, mersz különbözni ez még nem jelent rosszat önmagában.


Nézd meg hányan "gyökereztek" le téged, a segítség helyett. Na én ezért sem szeretem a közösségeket.

2021. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16: Megpróbálom úgy alakítani az életemet ahogyan tanácsoltad. Néhány hete újra elkezdtem otthon kondizni is. Ezen kívül a futást és a számítógépes játékokat tudnám hobbimként felsorolni.
2021. dec. 26. 20:25
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
A wow meg a fortnite gáz!!! De emberek amikor codban vagy egy bf játékban ki irtod az ellenfél felét az már művészet!!
2021. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, nem sértésből írtam a gyökeret!


Mifelénk így hívják a kocka, gyógyegér típusú embereket, akik nem beszélgetnek senkivel és elvannak magukban.


Nem megbántani akartam a kérdezőt.

2021. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok . Anno tökre kifelé forduló személyiségem volt . Mindig segítettem mindenkinek meg mosolyogtam aztán egy nap tele lett a fa$zom hogy mindenki nagypofával csak elvárja a kedvességet meg a segítséget és nem kéri . Szóval úgy döntöttem az emberek elmennek a pic$ába :D
2021. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!