Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki esetleg ismer olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg ismer olyan Társkereső alkalmazást ahol gyermekmentes nőkkel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden társkeresőn lehet gyermekmentes nővel ismerkedni.
2021. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Lehet de kb olyan 1000 nőből van 1-2 :D
2021. dec. 22. 21:12
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Wow, ez melyik korosztály? Nem beszólásból, de tényleg. 30 vagyok, nemrég tindereztem, de talán 1-2 nőnek volt csak gyereke.
2021. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem hogy gyermekmentes, hogy nem szeretne gyereket, úgy tudom így szokták mondani, illetve a Facebook csoportot is így hívják :)
2021. dec. 22. 21:15
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ird ii az adatlapodra, hogy nálad a gyerek kizáró ok!

Egyebként, halkan kérdezem meg, hogy a gyerek a kizáró ok? Vagy ha apuka már meghalt úgy rendbem van?


Én sem randiznék amugy gyerekes pasival! Es nem a gyerek miatt, hanem mert nem vagyok hajlando egy másik nőhöz alkalmazkodni

2021. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

4

Nagyszerü! Akkor ezt is kiirhatod az adatlapodra, hogy SOHA nem szeretnel gyereket. Nyilván kissebb tobol merithetsz, de mindennek megvan az ára

2021. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy annyira kicsi a tó, hogy kb a kanál víz kategória :D

Ezért próbálok keresni valami más lehetőséget, mert nagyon nehéz ilyen nőt találni :)

2021. dec. 22. 21:20
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

7

Igazából nem tudom, mit vársz! 😁

Eltartani egyedül is el tudja magát egy nő, a szexhez sem feltetlenül kelletek....egyedúl a gyerekcsinalás az, amit (én legalabbis) csak párban tudom elkepzelni.

2021. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég óta vagyok fenn a gyk-n, de itt is elég sokan leírták már, hogy nem szeretnének gyereket! Sajnos olyan is van hogy valakinek eü. okokból nem lehet. :(
2021. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem igazán szexhez keresnék nőt, hanem egy tartalmas , hosszútávú kapcsolatot szeretnék vele, tele érzelmekkel és szeretettel.

Nem is tudtam hogy csak annyit érnek a férfiak egy nőnek, hogy csinálnak nekik gyereket :D

Én kérek elnézést :D

2021. dec. 22. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!