Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi segíthetne rajtam? 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthetne rajtam? 24 éves fiú vagyok, tele komplexusokkal, főleg a magasságom miatt, nem merek ismerkedni, barátkozni se igazán szoktam.

Figyelt kérdés

174-175 magas vagyok, reggel kihúzva magam. Jó ez nem határoz meg semmit, azt szokták mondani az emberek. De engem mégis nagyon zavar. Kicsinek számítok, úgy nézek ki mint egy törpe.

Szerintem unalmas is vagyok. Sok fiatalabb lánnyal vagyok egy társaságban hétköznap, és bár időm lenne, hogy beszéljek velük, de nem látom értelmét. Nem tudom miről beszélnék velük, szerintem csak beégnék, és úgyse jövök be nekik, mert alacsony vagyok.

Srácokkal néha dumálunk, de azért túlzás lenne barátoknak neveznem őket. Főleg hogy csak munkaügyekről beszélünk, vagy általános dolgok kerülnek szóba, semmilyen magánéleti dolog (én nem is igazám lenne mit meséljek). Egyáltalán nincs társaságom, magányos vagyok.

Bár jó lenne legalább kapcsolat, de nem találom magamat alkalmasnak rá. Szerintem depressziós is vagyok, vagy csak mindig rossz a kedvem. Nem látom értelmét a szürke hétköznapoknak. Már fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Csak belefásultam a monoton életembe egyedül, nem látok semmi pozitívat semmiben, várom hogy egyszer véget érjen az egész.



2021. dec. 19. 03:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te most lány vagy? Lányba ez a magasság magasnak számít.
2021. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Ja bocs 24 éves fiú vagy. Hát figyelj ez a Magyar férfiak átlag magassága.
2021. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

175 nem torpe, hanem átlagos.

Rengeteg nálad alacsonyabb fiúnak van barátnője.

2021. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tele vagy téveszmékkel, origón olvasott cikkekből szocializálódál, fogalmad sincs mi a valóság, nem is próbálod kideríteni. Szerintem már csak egy jó pszichológus segíthet.
2021. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

175 az qrva átlagos, konkrétan 1 cm-el kevesebb a magyar átlagnál. Vannak 170 alatti férfiak, ők alacsonyak. Ennek ellenére ismerek 165 centis pasit, aki se nem gazdag, se nem adoniszosan jóképű, ennek ellenére olyan női voltak már, hogy sokan összepisilnék magukat. Exem meg 173 volt, végigment kb a fél városon (nem véletlen csak ex), mindenféle csajt össze tudott szedni a 150 centistől a nála magasabbig.

Igaz, mindkettőnek magabiztos, szexi kisugárzása van, na meg korukbeli fiatal NŐKKEL akarnak/akartak együtt lenni, nem kislányoknál próbálkoztak, hátha velük összejön. Vagy mit értesz fiatalabb alatt? Nyilván egy 20-23 éves teljesen normális, a 16 na az nem, mondhat bárki bármit, egy 24 éves ne középiskolásokra hajtson célzottan.

2021. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!