Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi segíthetne rajtam? 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthetne rajtam? 24 éves fiú vagyok, tele komplexusokkal, főleg a magasságom miatt, nem merek ismerkedni, barátkozni se igazán szoktam.

Figyelt kérdés

174-175 magas vagyok, reggel kihúzva magam. Jó ez nem határoz meg semmit, azt szokták mondani az emberek. De engem mégis nagyon zavar. Kicsinek számítok, úgy nézek ki mint egy törpe.

Szerintem unalmas is vagyok. Sok fiatalabb lánnyal vagyok egy társaságban hétköznap, és bár időm lenne, hogy beszéljek velük, de nem látom értelmét. Nem tudom miről beszélnék velük, szerintem csak beégnék, és úgyse jövök be nekik, mert alacsony vagyok.

Srácokkal néha dumálunk, de azért túlzás lenne barátoknak neveznem őket. Főleg hogy csak munkaügyekről beszélünk, vagy általános dolgok kerülnek szóba, semmilyen magánéleti dolog (én nem is igazám lenne mit meséljek). Egyáltalán nincs társaságom, magányos vagyok.

Bár jó lenne legalább kapcsolat, de nem találom magamat alkalmasnak rá. Szerintem depressziós is vagyok, vagy csak mindig rossz a kedvem. Nem látom értelmét a szürke hétköznapoknak. Már fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Csak belefásultam a monoton életembe egyedül, nem látok semmi pozitívat semmiben, várom hogy egyszer véget érjen az egész.



2021. dec. 19. 03:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

JÁTSZUNK!


Én vagyok a dzsin, a jó tündér, az ördög, amit akarsz.


Holnap reggel felkelsz és ...mennyit akarsz? 185? 190? 211? Mindegy.

Szóval holnap reggel magas vagy.


Mitől is lennél e miatt sikeres a nőknél?


Kocsid van? Lakásod? Jó fizud? Ápolt test? Humor? Nagy péló? ...

2021. dec. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kocsi - még nincs, jogsi van

Lakás - van (örökölt)

Jó fizu - átlagos

Ápolt test - átlagos

Humor - nincs

péló - átlagos

190 pont jó lenne, azzal már észrevennének a lányok valószínűleg.

Amúgy meg nagyon számít a magasság, bárki bármit is mond... Nekem egy életre szorongást, önértékelési problémákat okozott az alacsonyságom.

2021. dec. 19. 03:48
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
A magasság kb semmit sem számít, persze van olyan aki megkövetel x magasságot de a legtöbb nő csak nála magasabbat akar, de pl volt egy exem (nő) aki 181 centi magas és járt 160-170 közötti sráccal szóval felejtsd el azt a hülyeséget hogy a magasságod miatt nincs nőd
2021. dec. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

2es párom 168 cm magas, pont mint én. Én a sokadik barátnője vagyok. Nem a magasság a lényeg.

A lényeg az, aki vagy és ahogy viselkedsz. Jelenleg egy senki vagy. Nem tűnsz ki a humoroddal (azt írod nincs), nem tűnsz ki a testeddel (átlagos) nem tűnsz ki a fizuddal, életszínvonaladdal, nem tűnsz ki a magasságoddal, nem tűnsz ki a dumáddal, nem tűnsz ki az életeddel, nem tűnsz ki a szociális készségeddel, valószínűleg nem tűnsz ki a kedvességeddel sem. Tehát gyakorlatilag láthatatlan vagy. Nem szólsz senkihez, ha nem muszáj, nem csinálsz semmit, amit nem kötelező. Nem csoda ha belefásultál.

Szerintem keress fel egy pszichológust, illetve sok tanulmány, pszichológiai témájú cikk van fent neten is, érdemes kicsit olvasgatni.

A világ pont annyira szürke és undorító, vagy épp ijesztő, amennyire annak akarod látni. Az, hogy mit gondolsz, alakítja azt, hogy mit látsz, ami megerősít abban, amit gondolsz. Undok egy dolog, de így van. Ha sárga autót akarsz venni, hirtelen mindenhol felbukkannak, mert az elméd arra koncentrál.

Nem azt mondom, hogy holnaptól lásd másképp, mert ez nem így működik. De indulj el valamerre. Keress hobbit, lehetőleg olyat, ahol beszélgethetsz, ismerkedhetsz emberekkel, hogy gyakorol a szociális érintkezés szabályait, szokásait, kicsit belerázódj a kezdeményezésbe. Eközben, ha tényleg figyelsz a másikra, kinyílik a világ. Egy csomó nézőpontot is mersz meg, egy csomó témában és máris lesz legközelebb miről beszélned mással is. Közben akaratlanul fejlődnek a szociális készségeid és az önbizalmad.

Esetleg rájössz, mi érdekel, miben érdemes elmerülnöd és akkor már adott tematikájú csoportokban, hasonló érdeklődésű emberekkel máris ott a közös téma.

De egyszer ezt valahol el kell kezdeni, különben nagyon egyedül maradsz a világban.

2021. dec. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem amagasság a lényeg hanem önbizalom például.

Aki a nagy fizu, jó kocsi, meg hasonlót írta: nem ez számít.

Ha nem jössz rá vagy nem tudod megoldani pszichológus segíthet.

2021. dec. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

155cm vagyok.

Nálam nem nehéz magasabbnak lenni😁🙄

Bár őszintén én is utálom, hogy ilyen alacsony vagyok. Igaz én nő vagyok.


Viszont soha nem foglalkoztam ki milyen magas.. Engem nem zavarna a magasságod.

Szerintem tok jó, legalább nem kell nyujtozni. 😁

2021. dec. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Hahahaha..a parom nalad 2 cm-el magasabv, tehat ott vagytok es egyaltalan nem torpe.

Elarulom: azert vagy sikertelen, mert taszito a szemelyiseged/kisugarzasod.

Engem eleve nem vonzanak az ilyen komplexusokkal teli nyomoroncok.

2021. dec. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
171 centi magas pasi vagyok, és mindig volt barátnőm. Nem vagyok egy rosszfiús típus, de van bennem egy nagy adag hülyeség, és vsn önbizalmam is , a nőknek pedig nem kell unalmas pasi,ez a te bajod nem a magasság.
2021. dec. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Vegyél magasított talpú cipőket.

Vagy hordjál gójalàbat a nadrág alatt

2021. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

hagyjuk mar ezt a dumat. nem a magassagoddal van a baj, de nyilvan egyszerubb arra fogni, mert mentalisan konnyebb feldolgoznod, ha egy olyan dolog miatt nem vagy sikeres, amirol nem tehetsz, ami egy fizikai adottsag, mint azt, hogy s szemelyiseged a taszito.


sajat bevallasod szerint is sotlan, unalmas vagy, gondolom emelle megvan a tipikus szorono luzer kisugarzasod is. ez egy 190 centis pasin is taszito lenne.


az atlag magyar ferfimagassag 176 cm, tehat 174-175 kb majdnem pont az atlag. a nok 90-95%a ennel alacsonyabb.

az incel ahymenesekkel szemben nekunk noknek nem az a lenyeg, hogy 190 legyen a pasi, hanem

hogy NALUNK MAGASABB LEGYEN. egy 160 centis no (akibol rengeteg van) meg magassarkut is boven fel tud melletted venni.

tehat nem, nem a magassagod az ok, hanem a szemelyiseged.

2021. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!