Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt nárcisztikus nő?

Figyelt kérdés
Önmagamnak nem vagyok elég, kellene még egy nárcisztikus ember az életemben :) 27/F
2021. dec. 18. 12:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondta a pszichológus hogy két nárci nem sokáig bírja egymást?

Olyan ez mikor a puzzle-ban a kivágott részt az ugyanolyan kivágott másik puzzle-lal akarod összerakni. Mivel tök egyformák ezért tükrözik egymást. Szóval nem kiegészítik, ez a baj. :(

2021. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Idáig még nem jutottunk el, azt vettem észre magamon, hogy a borderline és a nárcisztikus emberek nagyon vonzanak engem.

Egyébként értékelem, hogy foglalkozol ezzel, ha gondolod, menjünk privibe és írj rám :)

2021. dec. 18. 18:57
 13/20 anonim ***** válasza:
4%
Magyarországon minden második nő az. :)
2022. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%

"Járok pszichológushoz"

Normális ember nem jár ilyenekhez.

Ember! Te azt sem tudod miről beszélsz!

2022. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%
És? Én is az vagyok. A nők miatt lennem az, mert rájöttem hogy semmi szükségem rájuk elég ha magamat szeretem, majd aki akar szeret engem, de nekem nem kell senkit se szeretnem, szarok mindenkire és így jó nekem.
2022. jan. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikusak vonzóak mindenkinek, még a nárcisztikusoknak is :), mert jól tudják előadni magukat. Csak nagyon rövid ideig működik, mert visszajelzést, hallgatóságot nem kapnak egymástól csak valamiféle se veled se nélküled versenyt, ami lehet egy darabig inspiráló akár, de hamar elegük lesz. Azért szoktak tényleg valami bántalmazhatóbb személyiségnél újra és újra kikötni, akiket meg nem szeretnek "eléggé", csak birtokolnak és kritizálnak, és közben kidobják, visszaszerzik, kidobják... és mindezt ráfogják bármire.
2022. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jó ötlet, hogy nárci nőt válassz. Mindenkinek jobb, ha egymást teszitek tönkre, nem másokat. Így kéne minden személyisegzavarosnak cselekednie. Csak gyereket ne vállaljatok. Kitüntetést adnék az ilyeneknek komolyan.
2022. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Mi az a csed (F 48).
2022. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
#12 A nárcisztikus férfiak és borderline nők gyakran alkotnak párt. Ettől függetlenül tévesen feltételezed, hogy a párkapcsolat gyógyírt jelenthet a problémára. A személyiségzavar terápiával kezelhető.
2022. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindegyik az. :)
2022. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!