Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is ez már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez már nem reális, ami itt Mo.-n van? Ennyi jó pasi, ilyen kevés valamire való csaj?

Figyelt kérdés

Tényleg borzalmasan sok nő ment ki ebből az országból, elsősorban külföldi pasihoz. Nyilván a pénz meg a jobb élet miatt, de akkor is.

Ami itt maradt utánuk az nem egy férfi álom. Nézem az utcán a forgalmasabb helyeken az embereket, meg mindenhol: Rengeteg olyan túlsúlyos és csúnya nő van aki mellett ott van a kisportolt, nálam egy fejjel magasabb, teljesen korrekt jóképű pasija. Az a ritkaság, hogy egy szép nő és itthon maradt még Mo.-n, azok meg egyenesen filmsztár külsejű pasikkal vannak, vagy épp ismert emberekkel, focistákkal stb.

Szerintetek is már annyira eltorzult a nemek aránya itthon, hogy ez nem reális, hogy milyen párokat látni? Hogy egy nőtől manapság már tényleg semmi elvárás sincs se külsőre sem anyagilag, viszont egy férfitól még ha jóképű is, ezer más dolognak is meg kell felelnie?

Külföldön érdekes módon ez nem így van..



2021. dec. 10. 15:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az a ritkaság, hogy egy szép nő és itthon maradt még Mo.-n, azok meg egyenesen filmsztár külsejű pasikkal vannak"

Fú, szólok a páromnak, hogy ezentúl csak Marlon Brando-nak hívassa magát. :D

2021. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
27%

LEPONTOZVA:


"Szerintem meg van ebben igazság. Nőként mondom. Én ültem már úgy padon, hogy néztem az előttem elhaladó párokat és meglepően sok elhízott (de igényes) csaj van kimondottan jól kinéző, sportos pasival."



FELPONTOZVA:


"Te miről beszélsz? Lépten nyomon szép lányokat látok vagósúlyban levő d.sznókkal, már bocsánat a kifejezésért. Hol vannak azok a jóképű pasik?"



Tényleg nem szélsőségesen feminista a gyk. Szegény nők el vannak nyomva.

2021. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!