Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is ez már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez már nem reális, ami itt Mo.-n van? Ennyi jó pasi, ilyen kevés valamire való csaj?

Figyelt kérdés

Tényleg borzalmasan sok nő ment ki ebből az országból, elsősorban külföldi pasihoz. Nyilván a pénz meg a jobb élet miatt, de akkor is.

Ami itt maradt utánuk az nem egy férfi álom. Nézem az utcán a forgalmasabb helyeken az embereket, meg mindenhol: Rengeteg olyan túlsúlyos és csúnya nő van aki mellett ott van a kisportolt, nálam egy fejjel magasabb, teljesen korrekt jóképű pasija. Az a ritkaság, hogy egy szép nő és itthon maradt még Mo.-n, azok meg egyenesen filmsztár külsejű pasikkal vannak, vagy épp ismert emberekkel, focistákkal stb.

Szerintetek is már annyira eltorzult a nemek aránya itthon, hogy ez nem reális, hogy milyen párokat látni? Hogy egy nőtől manapság már tényleg semmi elvárás sincs se külsőre sem anyagilag, viszont egy férfitól még ha jóképű is, ezer más dolognak is meg kell felelnie?

Külföldön érdekes módon ez nem így van..



2021. dec. 10. 15:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg van ebben igazság. Nőként mondom. Én ültem már úgy padon, hogy néztem az előttem elhaladó párokat és meglepően sok elhízott (de igényes) csaj van kimondottan jól kinéző, sportos pasival.
2021. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%
Ja és az elhízott alatt nem azt értem, hogy formás vagy gömbölyded, hanem rendesen 20/25 kiló felesleg. #11 voltam.
2021. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
5-6-os. Ez nem magyar sajátosság, de fordítva nézitek a dolgokat. A pasik azért dugnának meg már bárkit, mert a vágyott nőhöz nem jutnak hozzá. A másik az, hogy ma már minden a b*zikról, a lmbtq-ról, a színesekről, a másságról, a család és emberellenességről szól, amibe tökéletesen beleiillik a nemek közti balance eltolása is. Ugyanis ma már minden a nőkről és a feminizmusról szól. Nem reklámozom, de van Mo-on olyan multi cég, ahol azért kirúgtak már nem egy férfit, mert megszólított vagy ránézett egy kollegínára. Kétbetűs a cég neve. Ugyanis ott már minden szexizmusnak, szexuális erőszaknak van elkönyvelve, így vannak nők akik ezt kihasználva szó szerint kirúgatták a pasikat. Média. Érdekes, hogy nincs olyan nap, amikor ne lenne hír valamilyen szxuális zaklatásról. Oké, király minden, csak hogy ez már megint erősen kibillenti a kényes egyensúlyt, és már manapság is érezhető hogy nem a normális nők és a normális férfiak élnek jobban. A bunkó parasztok ugyanúgy megteszik azt, amit eddig is megtettek volna. Ami ma megy, az a kollektív büntetés, a fő célpont meg a normális férfi, egy szinttel feljebb a normális, dolgozó fehér férfi. Ezt az egészet úgy is csak azok érzik meg, akiknek vannak érzéseik, a többiek rommá dugják vagy dugatják magukat. A lecke ugyanúgy fel van adva az érző, komoly nőknek is. A globális cél a család és a természet ellenesség.
2021. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Lépten nyomon szép lányokat látok vagósúlyban levő d.sznókkal, már bocsánat a kifejezésért. Hol vannak azok a jóképű pasik?
2021. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11-es, hol szoktál üldögélni?
2021. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira jóképűek lennének találhatnának gyönyörű, csinos nőt is maguknak, mivel sokkal több szép magyar nő van, mint helyes férfi. És most mondhatjátok, hogy jajj mert ki vannak kenve, de mégis többet ad magára egy átlag nő, mint egy átlag férfi.

Más kérdés, ha helyette egy csúnyácskább lányt választanak, akkor csak tudnak ők valamit nyújtani, amit egy fullos cicababa nem.

2021. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező! Te mit tudsz felmutatni azért, hogy itthon maradt, szép, sportos, diplomás, csinos nőként veled legyek?
2021. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17-es!


Majd mindjárt megkapod privátokban, hogy ki mit tud neked felmutatni!:)

2021. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pont úgy látom, hogy rengeteg a csinos, szép nő (főleg a fiatalok között), viszont iszonyat kevés a helyes pasi. Szóval nem tudom, hol élsz te kérdező, de biztos nem Mo.-n...
2021. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#15: ez például az aréna plázában volt Pesten. Le lettem pontozva, pedig így történt. Leültem 20 percre és amíg ettem a kajámat elkezdtem figyelni a párokat, mert anyám előtte ecsetelte, hogy mostanában sok ilyen párost lát. És tényleg, nem viccelek, egyik a másik után. Persze jöttek "normális" párok is. Hogy mi a jelenség oka, azt nem tudom. De ha nekem nem hisztek, akkor üljetek le félórára mondjuk egy forgalmas plázában és figyeljétek meg.
2021. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!