Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan erdekeljenek az egeszse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erdekeljenek az egeszseges kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Ha egy fiu kedves, udvarias velem az bar lenyugoz de nem vonz. Ha valaki meg szorakozik, neha flortol, neha flegmazik, az meg nagyon felkelti az erdeklodesemet... Nem ertem hogy miert ...20L
2021. dec. 6. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Elcseszték a nevelésedet.
2021. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
üdv a nők világában😄
2021. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert nőből vagy
2021. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Majd kinövöd.
2021. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Bár lepontoztak az utolso válaszolót, igaza van. Kb 25 eves korig az jellemzi a nőket, hogy rosszfiura vágynak. Puszta pszichológia, mert még az izgalmak vonzanak. Aztán szép lassan, ez az izgalom hajszolas, illetve a sok sok negatív tapasztalat hatására megfogalmazodik a nőben, úgymond raebred, hogy fontosabb számára a biztonság. Ez nem azt jelenti, hogy a párod egy unalmas, élettelen ember lesz, csak szimplán előtérbe kerül, hogy a sok kaland mellett ott legyen az is, hogy valóban bizhass a másikban, otthon erezhesd magad mellette. Nem csak a tested, de a lelked, es a szíved is biztonságba helyezheted.

Szóval teljesen normális, hogy igy erzed, en is igy voltam vele. Most sem vagyok sokkal idősebb, de 26 evesen en inkább már arra koncentralok, hogy olyan PARTNERT találjak, akivel haladhatok az eletben. Már eltűnt a hú de nagy varázslatos szerelem kell, meg a masik felem akarom megtalalni érzés, csak azt szeretném, ha a másikban őszintén megbízhatnék.

DE! Volt olyan időszakom, amikor csak a tipikus rosszfiuk kellettek, es megmondom őszintén, egy pillanatát sem bánom. Sokat tanultam abból az életből is, rengeteg elmenyt, kalandot szereztem, es ha ujrakezdhetnem, akkor is így csináltam volna! 😄

2021. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

5


Igen, valami ilyesmire gondoltam, köszi, hogy szépen leírtad :D 4 voltam

2021. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs életed ezért ez az egyetlen izgalom h nem ir vissza meg egyszer ilyen egyszer olyan.

A mai lányoknak eleve nincs életük, mind halál unalmas, céltalan, ezért várják el állandóan a szórakoztatást meg ezért ennyire figyelemfüggők.

2021. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De meg azt se mondanam hogy nincs eletem :D nagyon ki szeretnem noni, mert konkretan zavar, hogy ha talalkozom olyan emberekkel akiket tenyleg erdeklek es engem is erdekelnek, azokat nem tartok vonzonak...
2021. dec. 6. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ahhoz vezethető vissza, hogy nem tanultál meg egészségesen kötődni.

[link]

Akármennyire is ezt sulykolják az itteni incelek, nem ez a normális nőknél sem, fiatalon sem.

2021. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nők kötnek ki rendre bántalmazó kapcsolatokban. Ez egyáltalán nem normális, ha egyedül nem megy ennek a leküzdése, érdemes lehet igénybe venni pszichoterapeuta segítségét, hogy növeld az önbecsülésed és meg tudd válogatni, hogy kihez érdemes kötődni.

Egyébként nem mondtak itt felettem hülyeséget, ezek a rossz minták a gyerekkorra vezethetők vissza.

2021. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!