Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen értékekkel milyen kilátásaim lennének online társkeresőn?

Figyelt kérdés

Kor: Húszas évek második fele

Nem: Férfi


Photofeelerrel értékeltettem több képem. Elég egybehangzó értékeléseket kaptam, milyen benyomást keltenek a képeim, nagy különbségek nem voltak: (10-es skálán)

Intelligencia: 10

Megbízhatóság: 9

Külső: 7


Tehát nagyjából így állok össze. Azt hallottam, hogy a legtöbb férfinak az tinderezés és társaik csak időpazarlás, szinte lehetetlen felkelteni a figyelmét egy jó nőnek, olyan sok üzenetet kap, nagyon sok időt és energiát kell bele fektetni és úgy sem lesz feltétlenül siker.


De akik mondták ezt, nem vagyok benne biztos, hogy az ő képeik keltett annyira jó első benyomást, mint esetleg az enyém. Bár 7/10 nem túl sok, de legalább a többi szempont ígéretesebb.


Sajnos élőben nem nagyon megy, mert nem vagyok annyira nyitott és közösségi személyiség, és olyan körökben dolgozom (hobbik, munka...), ahol többnyire férfiak vannak, így úgy érzem, muszáj vagyok máshol keresni a párom.


Karrier terén egész jól állok, ez egyrészt előny, másrészt megengedhetem magamnak, hogy az ilyen társkeresőknek a fizetős funkcióit is igénybe vegyem, ami valamelyest segíthet.


Véleményetek szerint érdemes belevágnom?



2021. dec. 5. 08:44
A kérdező szavazást indított:
Próbáld meg! Szerintem sikerrel járhatsz online.
Nem érdemes. Időpazarlás. Legalábbis ilyen értékekkel.
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagyképű
2021. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
érdemes. 83/100 arányban
2021. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Photofeeler? Képek alapján intelligencia és megbízhatóság(???)?

Amúgy nem értem miért kell több helyen felmérést végezned, hogy előzetesen megtudd online mekkora esélyed lenne? Nem egyszerűbb, ha elkezdesz online ismerkedni, és abból szűröd le? Ott esetleg partnert is találhatsz még mellé.

Mellesleg gratulálok a sikereidhez a karrierben, és hogy havi 3-4-5 ezer forintot is rá tudsz szánni ismerkedésre havonta közel 30hoz. Csak vigyázz a golddiggerekkel :D

2021. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. Több helyről hallottam, hogy a férfiaknak csak a felső 5-10%-ának éri meg ezt csinálni igazán, és én a külsőm alapján ebben nem vagyok benne, ezért kérdőjelezem meg, hogy nekem érdemes-e. Mert hiába volna valami kedvelhető bennem, ha már az első kép alapján balra húz a nők nagy része. Vagy jobbra húz, de az üzenetemre nem reagál. Mert állítólag ez szokott történni.
2021. dec. 5. 08:57
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Azt kell megjegyezni, hogy 100ból egy kedvelés már jónak számít. Azok közül már minden 4. 5. jó lehet élőben is.
2021. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a photofeeler meg a 'férfiak felső x%-a'. Ilyen mentalitással ne csajozz.


Jó lenne, ha nem a 4chanről meg a 9gagről értesülnél a nők elvárásairól. A photofeelert meg felejtsd el, baromság az egész.

2021. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Elsőre úgyis külsődet ítélík meg,nem az agyadat.Azon csiszolj még,ha csak 7-es.
2021. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Én már fél éve leraktam a Tindert és az egyéb netes társkeresőket, mert kíváncsi voltam a valóságban milyen az élet. Eljárok azóta több fajta különböző közösségbe, eltérő jellegű programokra és nem nyomulós ismerkedési módszerrel, hogy ráhajtok ezeken a helyeken minden nőre, hanem a lassú megismerést alkalmazva, hogy hátha bimbódzik majd valami az ilyen személyes ismeretségekből. Egyelőre azt látom a való életben sem jobb a helyzet egyáltalán, mint a neten. Nem akarok nagyképű lenni, de magamhoz hasonló nőt a valóságban sem tudok találni.
2021. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se tudok, akit találok, az is utálja a többi barátnőmet.
2021. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!