Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl gyerekes az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl gyerekes az online társkeresés?

Figyelt kérdés
A munkahelyen nincsenek számításba vehető nők, és a szórakozóhelyeket nem szeretem, mert sosem értettem hogy kell azt élvezni, vagy mit kell ott csinálni. Másrészt aki nekem tetszene, biztos nem járna ilyen helyekre, eleve a gagyi zenék miatt sem. Máshol az utcán, könyvtárban meg ilyen helyeken csak nagyon elfoglalt és siető nőket látok. Csak a tinder marad, de az meg 28 évesen már kissé gyerekesnek hat. Erről mi a véleményetek?

2021. okt. 25. 14:58
A kérdező szavazást indított:
Igen az.
Nem az.
31 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jársz semmilyen közösségbe (elsősorban valamilyen hobbihoz köthetőbe), ahol tudnál ismerkedni?
2021. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
mi az, hogy gyerekes??! 30-40 pluszos emberek is bőven hasznaljak, nem ertem, mi ebben a gyerekes.
2021. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A hobbim is a programozás, csakúgy mint a munkám. Nem hiszem hogy jó ötlet lenne erőlködni valahol valamivel, hogy ott csajt találjak.
2021. okt. 25. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Háányat meghúztam már onnan

23F

Testépítő bajnok

193cm

2021. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont erre gondolok.
2021. okt. 25. 15:17
 6/13 anonim ***** válasza:
43 éves nőként a neten találtam partnert 2,5 éve. Nem hiszem, hogy gyerekes lenne. Nehogy azt hidd, hgoy a neked való nők aztán biztos nem regisztrálnak ilyen helyre... ó dehogy nem...
2021. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én társkeresőn találtam meg a férjem, ha ez gyerekes, ám legyen. Igaz, nem a Tinder volt, de ott meg a barátnőm ismerte meg az ő férjét.
2021. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám gyerekesnek. Persze van, aki komolytalanul áll hozzá, de minden ember különböző, sose tudhatod, kivel sodródsz össze. Veszíteni nem veszítesz azzal, ha felregisztrálsz. A végén lehet mégis találkozol ott egy (vagy több) értelmes lánnyal. Exemet, akivel több, mint 3 évig együtt voltam, ott ismertem meg. Jelenleg is fent vagyok és a srácok többsége egészen normális (ebből kiindulva gondolom azt, hogy a nőknél is hasonló a tendencia) és vannak bőven a 30-hoz közelítő korosztályból is.
2021. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira, mint az online álláskeresés.

2021 van, baszod...

2021. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Programozó vagy, és a hobbid is az? Tyű, van itt kockaság, csajoknál biztos menő leszel... :D
2021. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!