Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen tapasztalatait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen tapasztalataitok vannak az online társkereső appokkal?

Figyelt kérdés

Tinder, facebook dating, Bumble stb...


Soha nem próbáltam még, és nem is érdekelt amikor meséltek róla, mert nem hittem benne, hogy így kéne ismerkedni. Ráadásul arról szoktam beszámolni, hogy nagyon nehéz, mert a nők rengeteg üzenetet kapnak és nem válaszolnak soha még matchelés után sem.


De most lehet, hogy rávetném magam, mert a való életben nem sikerül mostanság.


Kinek milyen tapasztalatai vannak?



2021. nov. 13. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Inkább élőben. Ami online megy, az csalódáskeltő. Ne fektess rá energiát.
Ha jól használod, működhet amellett, hogy élőben is próbálkozhatsz, de ne legyenek nagy elvárásaid
Nekem bevált! Személyesen nem sikerült találni, de így online összejött.
16 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
*arról szoktak beszámolni
2021. nov. 13. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer működött, sokszor nem.


28/F

2021. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ferfi szemszogbol online platformok csak a legjobban kinezoeknek mukodnek, kiveve, ha a no realis onkeppel rendelkezik. Ezesetben szivesen fogadja atlagos kinezetu ferfiak kozeledeset is, es nem bizik a szepfiukban, mert tudja, hogy ok nem fognak mellette megallapodni.
2021. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első...Azt leszámítva, hogy élőben ugyanolyan rossz a helyzet, mint online. Ha a nő megkapja azt a vágyott a férfit online, miért ismerkedne élőben?
2021. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem vagy 10/10 szerintem engedd el, 10/7-8 vagyok, kevés sikerrel, le tudja venni az ember önbizalmát eléggé a sikertelenség. Élőben merek és tudok is kezdeményezni szerencsére, szerintem sikeresebb a dolog ha személyesen próbálkozol.

27/F

2021. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!