Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy valaki külsőre nem incel, viszont a viselkedése azzá teszi? Mármint sikertelenné a nők körében? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 15:53
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

39#

Úgy csinálsz mintha lenne alternatíva

Pedig az sosem volt

2021. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

41


Én is azt gondoltam 20-as éveim közepéig mégis lett két kapcsolatom. Nem kapjatok meg bármilyen nőt, de mégis sikerült összejönnöm két lánnyal akikkel lett 2 szép kapcsolat.


Egy dolog, hogy valami nehéz, más dolog, hogy lehetetlen.


Keresni kell és az ember talál.


Gondolom nem arra vágytok, hogy minden 10-es nő nyála csorogjon értetek, hanem egy normális nővel szeretnétek egy bensőséges kapcsolatot kialakítani.


Amennyiben ez utóbbi a cél, akkor van esély. Amennyiben az előbbi a cél, hát akkor lehet valóban el kell engedni a “nőzést”.

2021. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
31%

"Gondolom nem arra vágytok, hogy minden 10-es nő nyála csorogjon értetek, hanem egy normális nővel szeretnétek egy bensőséges kapcsolatot kialakítani"

Úgy vettem észre hogy ha előbbire pályáznék, jóval könnyebb lenne a dolgom, mint így az utóbbira törekedve. Normális szabad nő egyszerűen nincs a korosztályomban (20-as, 30-as eleje) ezért nincs is miért törni magamat.

"Egy dolog, hogy valami nehéz, más dolog, hogy lehetetlen."

Pontosan, ezért engedtem el az egészet, a szélmalomharcnak semmi értelme nincs

2021. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

"Normális szabad nő egyszerűen nincs a korosztályomban (20-as, 30-as eleje)"

Kapásból ismerek vagy tizet, itt a te készülékedben lesz a hiba...

Már hogyne lenne egy tíz éves korosztály sávban normális nő :D

2021. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

"Már hogyne lenne egy tíz éves korosztály sávban normális nő :D"

Próbáld rendesen értelmezni is amit írok, mielőtt válaszolsz

Nem azt írtam nincs normális nő, hanem nincs normális SZABAD nő, mert aki jó az mind foglalt. Legalábbis 99,9%-ban tutira, azt az 1 ezreléket meg nem lehet megtalálni

2021. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Sikerült elsőre is értelmeznem a mondatodat. 20-25 év között tengernyi normális ÉS szabad nőt ismerek pl a szakomon. Ha te egy darab ilyet nem látsz, vagy a definícióddal van probléma, vagy egy kő alatt éled a mindennapjaidat.
2021. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

46#

Hát nem egy világban élünk az tuti

Tengernyi normalis és szabad nő legfeljebb a fantáziádban létezik

2021. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Ok.
2021. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Tényleg alig vannak, vagyis nagyon kevés, aki épp szakított talán..
2021. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!