Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy valaki külsőre nem incel, viszont a viselkedése azzá teszi? Mármint sikertelenné a nők körében? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 15:53
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
15%

#20



Mondjuk a legtobb incel ennel joval rusnyabb, ez csak egy kiragadott pelda....



37F incel

2021. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
#21 A kérdés az volt, hogy létezhet-e. A válasz: igen.
2021. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Van, aki önértékelési és egyéb lelki zavarokkal küzd, ezért incelnek gondolja magát, illetve olyan is, aki szerintem teljesen átlagosan-jól néz ki, de sikertelen a nőkkel (nincs kapcsolata, pedig szeretne). Ennek nagyon sok oka lehet.
2021. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
69%
Most néztem egy Louis de Funès filmet, a Felszarvazták őfelségét. A szolgáját hozzá akarták kényszeríteni egy csúnya nőhöz, pedig grófnő volt. De a szolga inkább az arab rabszolgaságot választotta. A férfiaknak régen volt tartásuk, holmi ronda nőt nem vettek el feleségül. Régen nem volt incelezés.
2021. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
74%

"Van, aki önértékelési és egyéb lelki zavarokkal küzd, ezért incelnek gondolja magát"

Hát amikor valakinek csakis kudarcai vannak egy területen, akkor nem zavaros az az önértékelés, amelyben önmagát incelnek azonosítja.

Semmiféle zavar nincs ebben, ezek a tények rögzítése az emberben.

Mondhatni azt is hogy legtöbbjüknél ez az egyetlen helyes önmeghatározás, mert ez a valóság.

2021. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
61%

#25

Szövegértés. Légy szíves olvasd el még egyszer mi volt a kérdés, mi a válasz és értelmezd.

2021. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Én öreg vagyok ehhez az incel dologhoz.


De nincs olyan külső, az fix.


Valami negatív világlátás inkább, nem?


A nem vonzó.

2021. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
52%

"Én öreg vagyok ehhez az incel dologhoz."

Te magához a modern társkereséshez lehetsz öreg

Régebben nem volt nagyobb mértékben ilyen, mert nem létezett tinder. Amikor meg társkeresők sem léteztek egyáltalán, akkor volt a legideálisabb a helyzet.

Mióta tinderen húspiacként szelektálják a nők a férfiakat, azóta minden platformon, minden környezetben sokkal nehezebb a társkeresés, tehát a neten kívűl is. A nők igényei messze elszaladtak külső terén, és más téren is jelentősen nőtt.

Azóta főleg a fiatalabb generációk körében alakult ki ez a képtelen helyzet, hogy egy átlagos kinézetű srác is csak akkor tud eredményes lenni, ha valamiben jelentősen kiemelkedik a többiek közül, általában a kiemelkedő szociális készségek a nyerők, kiváló kommunikáció kell hozzá, és még úgy is meg kell izzadni egy kis eredményért.

Átlag alatti külsejű srácok, vagy gyenge kommunkikációval, rossz szociális készségekkel bíró fiúknak a csajozás csupán egy képtelen rémálom manapság, amiben ők csak vesztesként jöhetnek ki.

Az idősebb generációk nem véletlenül nem találkoztak ezzel a problémával.

2021. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

#18, tàrskeresőn max pàr numeràt szedtem össze, és egy, azóta is tartó barátságot.


Azok a lapok leginkább a szexipar pénzmosó helyei, a fenét érdekli őket, hogy te társat találj.

Azért van tele kamuprofillal, mert mindegyik legalizált bevételi forrást jelent.


Bevásárlólista az jó a Tescoban, de semmi köze az emberi kapcsolatokhoz.


Ha jól értem az incel az, aki ettől szenved, viszont mégis különben tartja magát.


Az meg nem külső tényező.

2021. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
24%

"Az idősebb generációk nem véletlenül nem találkoztak ezzel a problémával"



Azert nem talalkoztak, mert sportkocsi helyett eleg volt a villamosberlet (meg a taxisok is a Kertesz utcabol vettek fel a kocsit, nem sajat kocsival taxiztak), meg sajat lakas se volt elvaras, mert max. egy tanacsi lakast utaltak ki, ha az ember meghazasodott. Apam idejeben a gyuras sem volt elvaras, a sport a foci volt a haverokkal hetvegen.


Most meg BMW, gyurjad hulyere magad, legeld az orgonabokrot, de azt is csak osszel, hogy ne legyen sok a napi kaloria, sajat lakas alap, kulfoldi utazgatas, Bali, Sri Lanka stb. Akkor eleg volt a vallalati udules, meg IBUSZ tarsasutazas Bulgariaba, evi 200 USD valutakerettel....



37F incel

2021. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!