Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden olyan férfi szingli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden olyan férfi szingli, aki 30 felett a szüleivel él?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 20:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

,,Persze, mert te annyi nőt ismersz anyádon kívül."


Én úgy tapasztalom, hogy szinte az összes ugyanolyan elvárásokkal rendelkezik.

2021. dec. 1. 14:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Felesleges bármit is elvárni a férfitól, mindegy, hogy mekkora a fizetése vagy mije van vagy mije nincs. Nem tartják el a férfiak a nőket. Egy nő dolgozik, mos, főz, takarít, gyereket nevel. Ezek mellett egy férfi csak dolgozik. Általában külön kasszán vannak, mindent külön fizetnek, így felesleges bármit is elvárni azok kívül egy férfitól, hogy saját magát el tudja látni.
2021. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

9: Prioritási sorrend is létezik. Lehet, hogy csak 20 éves Mercit tud venni, de felismerte, hogy a barátnőzéshez kelleni fog egy autó.

Vagy lehet, hogy a legújabb mobilt vette, amíg a többi szívta a cigit meg pancsolt nyáron a Balatonon. Én is így vagyok vele, hogy ha már az életem kb. 4 fal között spórolgatva élem, akkor legalább néha veszek egy mobilt vagy bármi hasonlót, hogy érezzem, hogy nem csak dolgozom hanem élek is. Ezek szerint van, aki még ezért is képes lenne megszólni!

2021. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
Hehe, még az, de előreláthatólag már nem is lesz senkije! Mekkora szívás már! :DDD 30 évesen elkezdeni lakásra gyűjteni, leszel 60 mire kifizeted, akkor meg már hiába keresed a nőt! :DDDD
2021. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14.


Vajon milyen lelkület állhat az ilyen hozzászólások mögött? Jobb nem is belegondolni, hogy ilyen emberek vannak.

2021. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt igen! Viszont a nők nagyrésze szintén mamahotelezik csak ezt nem emlegetik meg csak a férfiaknál gáz a nőknél nem! Arról nem beszélve,hogy általában a nők jobban elvannak kényeztetve és jobban vannak támogatva mint a férfiak!
2021. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem...

Párom 33F a szüleivel lakik, én is a szüleimmel, köszi, jól megvagyunk egy ideje :)

2021. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én azért lakom anyámmal (apám már 10 éve meghalt) mert 200 ezres fizetésből konkrétan leheltelen lenne egy lakáshitelt fizetnem. OKJ 52-es C kategóriás fizetéssel. Nem is nagyon szeretnék hitelt felvenni.

Sajnos nekem nem futja Hatvanpusztai magánkastélyra mint az Orbán-nak.

A betegellátást egyébként nem is nagyon fizetik meg. Ami mondjuk nagy kár mer cirka 10 ezer ember hiányzik a rendszerböl. És minden szabad ágyra úgy 100 beteg jut.


Havi 200 óra munkával meg mondjuk időm sincs kb magánéletre.

A munkatársaim kb mindegyik el is vált. Bár mondjuk engem a kapcsolat hiánya nem zavar. És most meglehet kövezni.

2021. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!