Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miert manapsag a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko49 kérdése:

Vajon miert manapsag a ferfiak nem akarnak udvarolni egy nonek?En 11 eve vagyok ozvegy es 99 szazalekban csak szexualis ajanlatokat kapok de senki se akar udvarolni senki se akarja hogy szerelem legyen koztunk.Miert?

Figyelt kérdés
En mar nem vagyok hajlando szerelem nelkul senkivel se szexualis kapcsolatot kialakitani,miert baj ez?
2021. nov. 29. 18:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Kedves 19 es !a kerdesem 2021 ben hangzott el ,azota korulottem megvaltoztak a dolgok,mar nem akarok szerelmes lenni es mar nekem is jo ugy ahogy van mert rajottem hogy semmit se erdemes komolyan venni elni kell a manak aztan annyi.
2023. aug. 4. 14:36
 22/25 A kérdező kommentje:
Kedves 20 as a kerdesem 2021 ben hanngzott el azota megtalaltam amit akartam udvarol ,joval fiatalabb is mint en es minden nagyszeru.A lenyeg hogy az ember adjon magara es becsulje meg sajat magat.
2023. aug. 4. 14:39
 23/25 A kérdező kommentje:
Uzenem minden kommentelonek aki azt irja hogy megevett az ido vasfoga hogy:aniko 49 a nickem de 61 et betoltottem de barmikor akadnak 25-30 evvel fiatalabbak akiknek bejovok es talaltam tavaly egy nagyon vagany 14 evvel fiatalabb pasast akivel mar egy eve nagyon boldog viszonyban vagyok,egy olyanban ami mind a 2 nek szabadsagot es felhotlen egyutletet biztosit.Egy szo mint szaz mrgtalaltam amit kerestem,ugyhogy lepereg rollam azok kommentje akik az ido vasfogat emlitik,szerintem azert mert biztos oket megfogta...makulonben nem irnanak rosszindulatu kommentet -de ez nem az en bajom mert en nagyon boldog ember vagyok...a kerdesem meg egyszer alahuzom 2021 ben hanzott el es a boldogsag egy eve talalt ram.Koszonom.
2023. aug. 4. 14:44
 24/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok!:)

Hogy találkoztatok?

2023. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Kedves 24 es a facebook tarskereso alkalmazason keresztul.
2023. aug. 7. 21:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!