Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miert manapsag a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko49 kérdése:

Vajon miert manapsag a ferfiak nem akarnak udvarolni egy nonek?En 11 eve vagyok ozvegy es 99 szazalekban csak szexualis ajanlatokat kapok de senki se akar udvarolni senki se akarja hogy szerelem legyen koztunk.Miert?

Figyelt kérdés
En mar nem vagyok hajlando szerelem nelkul senkivel se szexualis kapcsolatot kialakitani,miert baj ez?
2021. nov. 29. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk aztán nem baj.
2021. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
miért akarjanak, ha kevesebb erőfeszítéssel is kapnak p**cit?! A többség nem dolgozik többet annál, mint a minimum.
2021. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg rosszul indítasz ismerkedésnél.


Habár az sem mindegy persze kivel állsz szóba, de amugy még szexpartner keresőből is ki lehet azt hozni, hogy aztán élethalál kaparjon utánad. Nem kell mindenkit elítélni elsőre azért, mert nem lat ki kapásbol többet a másikból. Habár ezt meg lehet előzni is.


Nagyon fontos azt éreztetni elsőként hogy nem áldozat vagy, hanem olyan nő akinek egyáltalán örülhet egy férfi hogy szóba állt vele.

Legyen benned büszkeség (nem beképzeltség!), tartás, ugyanakkor nyílt közvetlen és barátkozós is legyél, de folyamatosan mutatva/érzékeltetve a határokat, hogy meddig mehet el a másik.


Es lazíts. Azaz a masiktól SEMMIT ne várj, vedd ugy hogy csak lazán beszélgetsz bármiről, csak úgy, miért ne alapon.


Ne panaszkodj legyél pozitív, mint aki szereti az élet apró dolgait is.


Nem konnyű így sem, mert kevés a normális, de addig az ismerkedés azon oldalát keresd hogy jó érzés volt beszélgetni, vagy örulsz ha csak kicsit is megismerhetted, ha mas nem is lesz belőle.


Ha érdeklődő es nagyon fontos, elvárás mentes vagy, mindenki örönmel beszél mesél magáról.

Elég annyi eleinte, hogy egy jó társalkodó partner vagy. Es semmiképpen sem több. Nem egy kiszolgáltatott nő aki görcsösen társat keres, aki már retteg attol mikor tesznek fel mocskos ajánlatokat, hanem csupán az, aki megállt egy pillanatra csevegni.


Velem megesett már olyan mondjuk hogy egy sráctol megkerdeztem a valodi nevét a sok mocskos szexualis ajánlata után, es mikor megirta csak annyit mondtam rá örülök hogy bemutatkoztál, megismerhettelek,(hogy ez vagy te..), minden jót.


Éreznie kell a másik félnek azt hogy tiszta lapja van előtted, nem akaszkodsz kapaszkod csak úgy elvagy, beszélgetsz, miért ne. Csak úgy visszaköszöntél, miért ne.

Es ne magadrol beszélj, inkább a masikról szóljon eleinte minden.

2021. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Mert bunkó szarok.
2021. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte szépen kedvesen apránként, majd valódi Nőként ki lehet hozni a férfiakbol azt a férfit is, amit saját magukról sem hittek el, hogy bennük lakozik, hogy izzadva foggal körömmel fog akarni valakit mikozben csak p.ncit keresett a neten, vagy mikozben azt hitte, csak az egyikkel áll szóba a másik 100 ból.


Nagyon kevés a normális és aki nem a sírba viszi az embert mert akkora barom, de meg kell maradni valódi(és nem megkeseredett vagy az idióta férfiak miatt aggódó nőnek.)

3.

2021. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"ki lehet hozni a férfiakbol azt a férfit is, amit saját magukról sem hittek el, hogy bennük lakozik"


De minek?

Attól, hogy pl. egy kleptomániásnál eléred, hogy téged ne lopjon meg, attól még ő egy kleptomániás, aki lop, lop és lop.

2021. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Jutka2 válasza:
71%
Hát ez elsősorban a nőtől függ. az én esetemben, egy társkereső oldalon 4 éve dühösen válaszoltam egy nős pasinak, mi a fenét lóg itt, ráadásul jól le szidtam, stb. És.... aztán nem adta fel.... és lassan 4 éve hogy szerelmesek lettünk egymásban, de a legjobb barátok is. A tisztesség megkövetelte, hogy nem lett szex sem. Csak barátság, olyan igazi..... bár 120 km . a feleségét is ott akarta hagyni mert már 15 éve nem volt köztük szex sem, más sem. De az én elveimmel ellenkezett a házas férfi. Pont. Ilyen is van.
2021. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

6#

A párkapcsolat az a 2 fél egymásra való kölcsönhatásáról szól.


A férfi a nőtől lesz férfi, a nő pedig a férfitól.


Talán úgy lehetne ezt leirni, ha vmit vkiből kiváltasz, amit más eddig nem is tudott, annak te egyedi különleges leszel aki kiemelkedik a masik 100 ból, es az hozzád kötődni fog, es a személyed ill személyiséged "táplálja" tehát folyamatosan kiváltod belőle.


2 ember kozti kapcsolat az egymásra ható kolcsonhatás.

2021. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

8-as!


"A férfi a nőtől lesz férfi, a nő pedig a férfitól."


Tehát a végén mindenki férfi lesz! Az nem jó!

2021. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

:D

Lemaradt az utsó szó: nő.

2021. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!