Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó egyedül lenni 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyedül lenni 35 felett is? 100 ismerőstől hallottam már ezt. Nekem 37 éves férfiként sem annyira kellemes, gondolom nőknek, akiknek jobban ketyeg a biológiai óra és nincs gyerekük, nekik még rosszabb ez. Persze habitus, felfogás kérdése.

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 15:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
10-es, akik annyira dicsérik az egyedüllétet, azok szerintem ezt úgy gondolják, hogy párkapcsolat meg kötöttségek nincsenek, de szex azért van rogyásig ezzel-azzal. Azt rohadtul elképzelni se tudják, milyen minden szex és érintés nélkül ellenni hosszú évekig.
2021. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Akinek alacsony a libidója, annak nem számít, hogy nincs szex az életében
2021. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11. Pedig ez a gyakoribb, pláne ha férfi vagy. És ehhez rondának sem kell lenned. Elég ha átlagos vagy (kinézet és anyagiak). Nőknél jobb a helyzet ilyenkor. Ott van édesanyám pl. Édesapám halála óta nem keresett senkit 14 évig. Most már 55 felett is lazán talál bármikor bármilyen normális férfit (van most párja, de ha felmegy társkeresőre 100 an írnak neki és tud válogatni is az elvált v özvegy férfiakból), átlagos nőként.
2021. nov. 20. 17:25
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
13: Mondjuk én (10-es hsz.) átlag alatti nő vagyok, de valahányszor ilyenekkel szembesülök, mint pl. édesanyád helyzete, még inkább kedvem támad felakasztani magam... Főleg, hogy pechemre nekem pont nem alacsony a libidóm...
2021. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek ketyeg a biológiai óra. :)
2021. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15. Aki nem szeretne gyereket (vagy csak önszántából sem akar senkit, mert neki így jó) és 45 évesen is a 20 éves lányokat vagy pasikat akarja hajtani v magához édesgetni (sok ilyen van), ott tényleg nem.
2021. nov. 20. 17:59
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem igazán értem hogy mit akarsz mondani.

Én nő vagyok, és arra próbáltam rávilágítani, hogy nem minden nőben ketyeg a biológiai óra, mert nem minden nő akar gyereket.

Persze, gyakrabban látni olyan férfit aki nem akar gyereket, de nem csak férfiak vannak ezzel így.

2021. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
10 neked ez akkor igazán tragédia, ha magas a libidód.
2021. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!