Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó egyedül lenni 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyedül lenni 35 felett is? 100 ismerőstől hallottam már ezt. Nekem 37 éves férfiként sem annyira kellemes, gondolom nőknek, akiknek jobban ketyeg a biológiai óra és nincs gyerekük, nekik még rosszabb ez. Persze habitus, felfogás kérdése.

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsó mondatoddal válaszoltál is:)
2021. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Erdekes jelenseg, hogy a kor elorehaladtaval a noknek egyre jobban hianyzik egy parkapcsolat, a ferfiaknak egyre kevesbe :)



Vagyis ferfikent innen csak felfele vezet az ut....



37F incel

2021. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó?


Sokan nem akarnak de rákényszerűlnek

2021. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem tud olyat találni aki mellet érdemes elkötelezödni, és van aki saját maga nem tud elkötelezödni.
2021. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek kevésbé hiányzik a kapcsolat idős korukra. Nem feltétlenül 35, inkább 40-50 fölött. Több statisztikában is toronymagasan vannak hozzájuk képest a párt kereső férfiak a korosztály szinglijei között, míg huszonévesen ez kiegyenlítettebb. Gondolom hormonális dolgok indokolják. Hirtelen nem tudom belinkelni a grafikont, de szerintem kis keresgéléssel könnyen megtalálni.
2021. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

A nők általában ahogy idősödnek, egyre inkább megbecsülik az egyedüllétet, ahogy rájönnek, hogy pasival együtt élni inkább teher, áldozat, mint előny.


A pasik meg ilyenkor már veszettül kaparnak egy nőért, akár a válni akaró feleségüket próbálják visszakönyörögni, akár befogni valakit egy stabil kapcsolatra.


Szóval kicsit ellentétes dinamika van a két nemnél. De ez inkább egyéni és helyzetfüggő dolog is természetesen.

2021. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezekről a dolgokról én is olvastam már, hogy a pasik 43-47 körül kapuzárási pánikosként megőrülnek (edzenek, jobban öltöznek, esetleg kozmetikus) és elkezdik hajkurászni a 20 on éves lányokat, akikkel persze csak 1-2 hétre terveznek (vagy azok a lányok velük ennyire, vagy kitartót keresve teherbe ejtik magukat) és reppennek rá a következőre. Persze nekem nem a 20 on éves nők az eseteim, hanem a 30-36 közöttiek, de azok javarészt kapcsolatban van, vagy gyereke van, vagy éppen válik és emiatt ingerült. Eléggé ördögi kör ez.
2021. nov. 20. 16:05
 8/18 A kérdező kommentje:
Amikor társastáncra jártam akkor rengeteg ilyen 45 éves pasi kontra 25 éves nő felállást láttam, akik együtt jártak (mint pár) táncolni pár hónapig, vagy 1-2 évig, de utána a 80%-uk szétment. Szóval ezek nem túl hosszú kapcsolatok.
2021. nov. 20. 16:08
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, de most jöjjek össze olyannak akivel nem passzolunk csak hogy ne legyek egyedül? Az lenne az igazán szánalmas.... Akivel "passzolnék" meg nem akar tőlem semmit...


36 ef

2021. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem jó. Egy kifejezetten rossz kapcsolatnál jobb.

Egyébként nem tudom, te milyen kontextusban szoktad ezt hallani, én abban a tipikus közhelyes formában, hogy meg kell tanulnod boldognak lenni egyedül, jól ellenni egy kicsit egyedül. Aha... 30 vagyok, több mint 7,5 éve egyedül, szex nélkül, úgyhogy az ilyen nagyokosok részemről befoghatják, mert ők sem lennének annyira jól.

2021. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!