Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnam elerni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elerni, hogy ne vagyjak viszonzott erzelmekre a noktol, hogy eleg legyen a testi kielegules?

Figyelt kérdés
Annyiszor csalodtam, odaadtam a lelkem megis kihasznaltak mar nem egyszer. Parkapcsolatban is erzelmileg kihasznaltak, azon kivul is, volt hogy csak szexre kellettem, nalam meg kialakultak kozben az erzelmek. Nagyon vagyok arra, hogy viszont szeressenek igazan, de ugy erzem ez nekem nem fog megadatni.
2021. nov. 15. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Ha nem megy, akkor nem megy. Nekem se megy nőként, pedig tényleg annyit szexelhetnék, amennyit csak akarnék. De sehogy sem tudom leválasztani az érzelmekről. Cseppet se leszek szerelmes szextől. Épp az a baj, hogy nem leszek szerelmes, hiába szexelek. De úgy meg nem elégít ki az egész, fizikailag se élvezetes. Ha meg a másik szeret, zavar hogy érzelmeket vár tőlem. Ha én szeretem és ő nem, az nagyon fáj, az is agyoncsapja a libidómat. Kölcsönös szerelem meg tudjuk hányszor van az életben. Így hát nem ad kielegulest a szex és emiatt már nem is szexelek évek óta.
2021. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi.
2021. nov. 15. 22:04
 3/7 anonim válasza:

Először saját magadat kéne megszeretni. Helyezd saját magad előrébb, mint bárki mást.

Amúgy az egészséges kapcsolatok is itt kezdődnek. Meg kell tanulnod boldognak lenni egyedül, hogy ne függj mások érzelmi állapotától sem.

2021. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy? Egesz eletemben arra vagytam, hogy szeressenek, de nem kaptam, nem kaphattam meg. Elzarkoztam tudatosan a vilagtol. Par eve viszonylag helyre jott az eletem, szoval mar nem vagyok begubozva, viszont sajnos nagyon erzelmes vagyok.
2021. nov. 16. 08:40
 5/7 anonim válasza:

Pont ezaz. Arra vágysz, hogy vki más majd megszeret és te leszel az élete középpontja. Függsz mások érzelmi állapotától, hagyod, hogy ez határozzon meg!


Neked saját magadat kell szeretned, saját magadat kell boldoggá tenned. Ha te mástól várod ezt el, azzal a "terhükké válsz", és azt senki nem akarja pláne manapság.


Pontosan ezért nem tudnak megszeretni. Senki nem akar a másikért felelősséget vállalni, pláne az elején.


Az nem vonzó, ha vki. "szerencsétlen".


Azt kell látniuk, hogy te nélkülük is boldogan élsz, nincs kétségbeesett, egymástól való függés, határozott vagy, saját akaratod van, tudsz saját magadról és a boldogságodról gondoskodni. És ők ennek esetleg a RÉSZEI lehetnek, de nem ők a te saját világod központjai. Így érted?


Legyél boldog egyedül. Legyen hobbid, örülj az apró dolgoknak is. Vond le a következtetést az ilyen kihasználós szituációkból és a jövőben cselekedj okosan.

2021. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az érzelem és a szerelem pedig nagyon nem ugyanaz!
2021. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!