Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem feleségre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem feleségre, családra úgy hogy még egyszer sem volt viszonzott szerelemben részem lassan 25 évesen?

Figyelt kérdés

Ismerkedni szoktam, de leginkább csak neten.

Eddig csak olyan lányokat találtam akikért sok fiú küzdött és hát persze hogy nem én kellettem.


2021. nov. 3. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ezen kívül semmi mást nem tettél azért, hogy javuljon a helyzeted?
2021. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ajánlanám még figyelmedbe az alábbi olvasnivalót:


[link]

2021. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

sorry, de vmi nem okés veled, ha negyed százados korodra ilyen téren semmit nem tudsz felmutatni.


mozogsz a kinti világban? mert kéne, h. legyenek kolléganőid, haverok lánytesói, szomszédok, (volt) iskolatársak, szval hús.-vér nők, nem pedig virtuális fantomok.


oka van annak, h. ha soha senkinek nem kellesz, és az oka benned lehet,az már csak az okozat, h. nem kellesz.

2021. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Hat nem, neked eselyed sincs
2021. nov. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát nem tudom! Kedves vagy? Megbizhato? Csaladcentrikus? Van egzisztenciád? Kivennéd a reszed a gyereknevelesből? Hazimunkábol?
2021. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Mondanál még több baromságot, ami egyáltalán nem játszik szerepet abban, hogy az első benyomás során (az első pillanatok, percek alatt) valakiben vonzalom/vágy/érdeklődés gyúlik irántad vagy sem?
2021. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6

Hát, nekem (nőként) ezek számitanak a legjobban!

2021. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez oké egy hosszú távú kapcsolatban családalapításnál, de a kérdező ezekig el se jut. A kérdezőnek nem az a baja, hogy hónapok vagy évek után ott hagyják a családot akaró barátnői, mert nincsenek meg benne ezek az értékek, hanem hogy ismerkedéskor nem tud vonzalmat kelteni a nőkben.
2021. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Most irtam le. Bennem ezek keltenek vonzalmat. (Ez 8-10 levelvaltas után, kb felmerhető, hogy esélyes e)
2021. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!