Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak bejönnek az ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak bejönnek az ilyesmi kinézetű japán nők (Shin Godzillából)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. nov. 11. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdés az volt, hogy az ilyesmi kinézetű japán nők bejönnek-e. Hát naná, hogy bejönnek, mi az hogy, nagyon is!
2021. nov. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
Akinek nem jók a magyar nők azok húzzanak a 3,14csába... :) Mert ilyenekre nincs szükségünk. Köszönjük.
2021. nov. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Haha... Ishihara Satomi. Ő annyira azért nem mérvadó. "Hivatalosan" is az egyik legszebb színésznő (azt hiszem talán 2015 környékén nyert egy ilyen közönség-díjat).


Naná, hogy tetszik. Még olyanokban láttam először, mint Kimi wa Petto, Teru Teru Kazoku, Ouenka Cheers, Be-Bop High School, Akai Kiwaku (ez nagyon beteg).

Mentségemre szóljon, egyidős vagyok vele, és én akkor frissen láttam ezeket, ma már kislánynak tűnik az akkori énje.


Mondjuk én szerencsés vagyok, mert találkozhattam is vele. 😊

2021. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!